גורם בהפועל חיפה: “אז’ובל? ייתכן שנשים את הכסף על חלוץ זר”

play בן אז'ובל
בן אז’ובל | דני מרון
הפועל חיפה - בית"ר ירושלים 0:0 01:45

במועדון סבורים כי האופציה על החלוץ המושאל לא תמומש ויושקעו סכומים גבוהים יותר בשחקן התקפי. ורמוט יהיה כשיר למשחק נגד הפועל ת"א, אזולאי ישולב בסגל. שון גולדברג סובל מקרע במפשעה וייעדר שלושה שבועות

הפועל חיפה ערכה אתמול (חמישי) את האימון האחרון של השבוע, והיום יצאה לשלושה ימי חופש כאשר האימון הבא ייערך ביום שני. משחק הליגה הבא נגד הפועל תל אביב יהיה ביום שני בעוד עשרה ימים ולכן בקבוצה העדיפו לתת מנוחה נוספת לשחקנים כאשר השחקנים הזרים יחזרו מאוחר יותר בשל משחקי הנבחרות שלהם.

מי שלא יהיה כשיר למשחק הקרוב הוא המגן שון גולדברג, שכשנבדק אתמול התגלה כי הוא סובל מקרע במפשעה וייעדר לפחות בשלושת השבועות הקרובים. הקשר גילי ורמוט וצמד המגינים חן דילמוני וגיא משפתי, שנעדרו באימונים האחרונים, יחזרו להתאמן בשבוע הבא וייעמדו לרשותו של שרון מימר. גם הקשר שלומי אזולאי חזר לאימונים וצפוי להיות בסגל הקבוצה במשחק הקרוב.

בנושא אחר, ראשי המועדון וביניהם הבעלים יואב כץ ציינו לאחרונה מספר פעמים כי כל עוד הקבוצה לא תבטיח סופית את הישארותה בליגה אין בכוונתם להתעסק בעונה הבאה. מתחת לפני השטח נערכות שיחות בין כץ לבין המאמן שרון מימר ואחת השאלות בהן השניים עוסקים היא האם לממש את האופציה על החלוץ בן אז’ובל. כזכור, אז’ובל הושאל ב-220 אלף שקלים ועד לסיום העונה תוכל חיפה לרכוש את כרטיסו של השחקן ב-600 אלף שקלים נוספים. לאחרונה איבד החלוץ את מקומו בהרכב ואף לא נכנס מהספסל, ובמועדון טוענים כי יעדיפו להשקיע סכומים גבוהים יותר בחלוץ זר. “ההחלטה הסופית תתקבל בסיום העונה” אמרו בכרמל.

אז’ובל. במועדון לא יחלו בהכנות כל עוד ההישארות לא הובטחה (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי