אלדד שביט התפטר ממכבי נתניה: "רואים את ההתנהלות בחומרה"

אלדד שביט
אלדד שביט | ערן לוף

עקב הפנייה מבני סכנין, מאמן קבוצת הנוער של המועדון הודיע באופן מפתיע על עזיבת הקבוצה: "נפעל בכל האמצעים המשפטיים העומדים לרשותנו", נמסר מהמועדון. אוהדי נתניה רכשו 6,000 כרטיסים לחצי גמר הגביע

כשלוש שעות מפתיחת המכירה לחצי גמר גביע המדינה לקהל הרחב, אוהדי מכבי נתניה ממשיכים להצביע ברגליים: כ-3,000 אוהדים רכשו כרטיסים היום (שני) והצטרפו ל-3,000 מנויים שעשו זאת החל מיום שישי, כאשר ההערכה בנתניה היא שתוך ימים ספורים, יימכרו כלל הכרטיסים להתמודדות (נתניה זכתה להקצאה של 8,000 כרטיסים).

בנושא אחר, מאמן קבוצת הנוער של נתניה, אלדד שביט, התפטר הבוקר מאימון הקבוצה, כאשר בנתניה חוששים, כי זאת בעקבות פנייתה של קבוצת בני סכנין למאמן. בנתניה הוציאו הודעה חמורה לגבי התנהלותו של שביט: "מועדון הכדורגל מכבי נתניה רואה את התנהלות שני הצדדים בחומרה רבה ויפעל בכל האמצעים המשפטיים העומדים לרשותו".

בנתניה מביאים דאגה רבה ממצב הקבוצה, אשר מדורגת ארבע נקודות מעל הקו האדום, כאשר יוסי טוויל, מאמן קבוצת נערים א', יהיה המאמן השלישי העונה לאחר שביט וקודמו רונן גבאי. במועדון הבהירו שטוויל יזכה לצ'אנס עד תום העונה ובהתאם יכולתו, יוחלט אם ימשיך לשמש בתפקיד גם בעונה הבאה.


מכבי נתניה מעודדת מקצב מכירת הכרטיסים (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי