בניון, בוזגלו ואיינבינדר ידליקו נרות נשמה לזכר נספים בשואה

יוסי בניון
יוסי בניון | יח"צ

שחקני בית"ר ירושלים ישתתפו במסורת של עמותת "שם ונר": "נרגשים להניח את זכרם של הנספים בשואה ובכך להעביר הלאה את סיפורה ומורשתה, זו אחריות של כולנו להשמיע את קולם", סיפרו הכדורגלנים

שחקני בית"ר ירושלים מאור בוזגלו, יוסי בניון ודן איינבינדר ידליקו לקראת יום השואה נר נשמה אישי הנושא את שמו וסיפורו של נספה בשואה.

יוסי בניון ידליק נר על שם רבקה גולדברג, נשואה ואמא לבת, נולדה בפולין ונספתה במחנות מווילקליצ'קה, היתה בת 38 במותה, דן איינבינדר ידליק נר על שם בתה של רבקה, פרידריקה גולדברג, שנספתה במחנות מוויקליצ'יקה והייתה בת 5 במותה ומאור בוזגלו ידליק נר על שם שחקן כדורגל שנספה בשואה, אדי האמל, נשוי ואב לתאומים, מניו-יורק ארה"ב, שיחק בקבוצת "אייאקס" אמסטרדם ונספה במחנה ההשמדה אושוויץ. היה בן 40 במותו.

"אנו נרגשים מאוד לקחת חלק במסורת המבורכת של עמותת ‘שם ונר' ולהנציח את זכרם של הנספים בתקופת השואה ובכך להעביר הלאה את סיפורה ומורשתה", אמרו השחקנים, "זו אחריות של כל אחת וכל אחד מאיתנו להשמיע את קולם של הנספים".

עמותת "שם ונר" הפועלת להנצחת זיכרון השואה לדורות הבאים בדרך מקורית ואישית, קוראת למשפחות הנספים ולכלל הציבור הישראלי, לקראת יום השואה שיחול ב-02.05.19, להנציח את זכר נספי השואה, באופן מיוחד המבליט את הסיפור האישי של הנספה ומציין את שמו, גילו, עיר מגוריו או כל פרט אחר שידוע עליו באמצעות יצירת נר זיכרון אישי.  ניתן לפנות להנהלת העמותה באתר הייעודי ולקבל נר הנצחה אישי במחיר עלות של 1.20 ₪ או להוריד תוית ללא עלות מאתר האינטרנט.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי