ג’ון אוגו סימן יעד חדש והפתיע את ראשי טרבזונספור

play ג'ון אוגו
ג’ון אוגו | דני מרון
בני יהודה - הפועל באר שבע 3:2 03:22

למרות הדיווחים על כך שהוא על סף חתימה בקבוצה הטורקית, הקשר מכוון גבוה יותר: "פרמיירליג, לה-ליגה וסרייה א' יקרות - החלום שלי לשחק באחת מכן עדיין חי וקיים. אני כל כך מחפש אתגרים חדשים"

למרות הדיווחים על כך שהוא על סף חתימה בטרבזונספור, ג’ון אוגו ממשיך לכוון הכי גבוה שאפשר וסביר להניח שדבריו הפתיעו את ראשי ואוהדי הקבוצה הטורקית.

“פרמיירליג, לה-ליגה וסרייה א’ יקרות – החלום שלי לשחק באחת מכן עדיין חי וקיים. אני כל כך מחפש אתגרים חדשים ויש לי את הכישורים להצליח”, כתב קשרה הניגרי של הפועל באר שבע.

על פי כל הדיווחים בתקשורת הטורקית, כאמור, אוגו סגר את תנאיו בקבוצה הטורקית והעסקה אמורה לצאת לפועל באופן רשמי ברגע שתסתיים העונה. הקשר, שיסיים את דרכו בישראל אחרי חמש שנים, יצטרף ללא תמורה לאחר שחוזהו בשורות הפועל באר שבע יסתיים.

כזכור, במהלך החודש שעבר בניגריה התפרסמו היום דיווחים בניגריה לפיהם מלבד טרבזונספור, קבוצה טורקית נוספת מעוניינת באוגו – מלאטיספור. מלבדה, שני מועדונים נחשבים באירופה הביעו עניין בקשר האחורי: המבורג הגרמנית וריאל סוסיאדד הספרדית, אולם נכון לרגע זה נראה כאמור שטרבזונספור היא האופציה ההגיונית ביותר.


מכוון גבוה. ג’ון אוגו (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי