באשדוד אמרו על הגנאים: “עדיף לנסות צעירים שרוצים לפרוץ”

מונטרי קמאהני וסמואל אלאבי
מונטרי קמאהני וסמואל אלאבי | מ.ס אשדוד

קבוצתו של רוני אוואט הגיעה להבנות עם שחקני נבחרת גאנה עד גיל 20, נאור עבודי ורון שושן מועמדים גם הם לחזק את הדרומיים. היום: מבחנים לשחקנים מהליגות הנמוכות שינסו להרשים

מועדון ספורט אשדוד הודיע אתמול על הרחבת המושבה הגנאית שלו, לאחר שהגיע להבנות עם צמד שחקנים בני 19 מקבוצת דרימס ונבחרת גאנה עד גיל 20: המגן השמאלי מונטרי קמאהני והקשר סמואל אלאבי, שינחתו בישראל בקרוב לאחר שיושלמו כל האישורים להגעתם לארץ. ההליך להחתמת שני הצעירים החל כבר בסיום העונה, לאחר שאשדוד הבטיחה הישארות בליגת העל ועדיין לא היה לה מאמן. רק לאחרונה הוכנסו המאמן רוני אוואט ויד ימינו משה אוחיון למהלך.

מתברר כי שני השחקנים היו מבוקשים במספר מועדונים בצרפת ובבלגיה, כאשר גם בישראל היו שני מועדונים לפחות בהם עלו שמותיהם של הגנאים. גורם במועדון הדרומי אמר: “ההחלטה לצרף לקבוצה שני שחקנים בני אותו גיל שמגיעים מאותה מדינה תעזור לחיבור וההתאקלמות שלהם באשדוד. רוב הזרים שהיו כאן בעונה שעברה לא היו בין המובילים והמשפיעים. השחקן הטוב בקבוצה ואחד העוגנים בעונה האחרונה היה לאונרד אווסו. עדיף לנסות שחקנים צעירים שרוצים לפרוץ קדימה מאשר כאלה שכבר חוו מספר מועדונים באירופה”.

במועדון מתכננים לצרף עוד שני שחקנים זרים לקראת פתיחת העונה הקרובה ונמצאים כרגע בהליכי משא ומתן. היום ייפתח באשדוד מחנה אימונים לשחקנים מהליגות הנמוכות אשר מבקשים להרשים את הצוות המקצועי. בין שחקני הרכש שעשויים להצטרף נמצאים חלוץ הפועל עכו, נאור עבודי, ושוער הפועל עפולה רון שושן שאמור לחתום תוך מספר ימים. בקבוצה שואפים לצרף את רז נחמיאס, השייך להפועל תל אביב ושיחק בעונה שעברה בהפועל רמת גן. גם בן מיזן מהפועל מרמורק מבוקש, והוא הודיע כי אם חפצים הוא מוכן להצטרף, אך אינו מתכוון לעבור מבחנים.

מקבל חיזוק. רוני אוואט (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי