ב"ש עשויה להחתים את שטקוס, אם תשחרר את אחד הזרים

ארנסטס שטקוס
ארנסטס שטקוס | דני מרון

השוער הליטאי שלא בתוכניות של בית"ר עשוי לעבור לאלופה היוצאת, במקומו של טאפוקו או סאבו. אל קרינאווי יגיע לאימוני הקבוצה למרות שהוא לא בתוכניות לעונה הבאה. מארין נפגש עם סגן שגריר ישראל בקוסטה ריקה

הפועל באר שבע מתכוננת לעונה הבאה. אחרי שסיכמה עם חוסה קריו וג'ימי מרין, השוער הליטאי ארנסטאס שטקוס העביר מסרים שהוא מעוניין להגיע מהפועל באר שבע. קידום המהלך תלוי בכך שבאר שבע תשתחרר מאחד הזרים. על פי מקורב לאגודה, ייתכן שאופציית חו"ל תיבחן על-ידי קווין טאפוקו, כשגם ניסו אביטן והפועל תל אביב עשויות לעניין אותו, אם ירצה לעזוב. במקביל, דינמו זאגרב גיששה בכיוונו של אריק סאבו.

בנוסף, מקורבי הקשר עמרן אל קרינאווי הודיעו כי בכוונתו להגיע ביום ראשון לאימון הפתיחה בשעות הערב, חרף העובדה ששמו נפקד מרשימת השחקנים שהוזמנו לתחילת האימונים. נודע כי הוסבר לאל קרינאווי שהוא לא בתוכניות לעונה הבאה והוצע לו לבחור בין הצטרפות לאימונים בנפרד מהקבוצה, במתכונת האימונים שהוצעה לשיר צדק, דור אלו, עדן בן בסט וחן עזרא, או להמתין לפתיחת אימוניה של קבוצתו החדשה.

אל קרינאווי, מן הכישרונות הבודדים שהנפיקה מחלקת הנוער בשנים האחרונות, סיים השאלה במועדון ספורט אשדוד, ויש לו חוזה לשנתיים נוספות בבירת הנגב. אל קרינאווי לא מצליח בעונה וחצי האחרונות לממש את הפוטנציאל הגלום בו והוא מיועד להמשך השאלה.

קווין טאפוקו. עשוי לעזוב את הפועל באר שבע אחרי חצי עונה (אריאל שלום)

בתוך כך, רגע לפני עלייתו על המטוס בדרך לישראל, ביצע אתמול (חמישי) ג'ימי מארין חניית ביניים במקום מפתיע. הרכש מקוסטה ריקה נפגש עם סגן שגריר ישראל בקוסטה ריקה, מייק דריקז, קיבל ממנו חולצה של קבוצתו המיועדת ואפילו החליף איתו מסירות בנגיחות.

השגריר, תושב מיתר ואוהד הפועל באר שבע, פרסם ברשתות החברתיות: "את החולצה הראשונה של הפועל באר שבע קיבל ג'ימי בקוסטה ריקה, אצלי בבית. כדי לתת לו קצת מוטיבציה הראיתי לו את שני המשחקים שבהם ניצחה באר שבע את אינטר מילאנו". את הפוסט חתם סגן השגריר במילים "ברוך הבא לישראל, ג'ימי".

כפי שפרסמנו כאן, מארין "הקריב" את השתתפותו במשחקי הגולד קאפ לטובת זירוז ענייניו מול הפועל באר שבע. הוא צפוי לנחות בארץ הערב, וביום ראשון לקחת חלק באימון הבכורה של קבוצתו החדשה, לא לפני שיעבור בדיקות רפואיות. 

בסביבת המועדון מעריכים שההתאחדות בקוסטה ריקה לא תערים קשיים בנוגע להעברת מסמכי השחרור הבינלאומי של השחקן, למרות הכעס כלפיו על ש'הבריז' ממשחקי מרכז אמריקה. "אין קשר בין הדברים", אמרו בטרנר.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי