“אם ראיקוביץ’ לא יעזוב, זה יפגע בהכנות של מכבי לצ’מפיונס”

play פרדראג ראיקוביץ'
פרדראג ראיקוביץ’ | דני מרון
הפועל באר שבע - מכבי תל אביב 4:0. משחק הפרידה מאוגו 03:17

מכבי ת"א מחזיקה בשישה זרים בסגל ולא יכולה לצרף חלוץ נוסף, בקבוצה מקווים למכור את השוער. אמאדור ייצא למחנה האימונים וישוחח עם המאמן איביץ' ורק אחר כך במועדון יקבלו החלטה. קארצב ואלמוג יישארו בסגל

מכבי תל אביב תחל היום (שלישית) רשמית את העונה החדשה עם ביצוע הבדיקות הרפואיות לשחקני הסגל, כשמחר יחלו האימונים. אלופת המדינה לא יכולה כרגע לצרף חלוץ נוסף משום שעם הגעתו של השוער היווני אנדראס יאניוטיס, לקבוצה יש שישה זרים. בסביבת המועדון אמרו: “ראיקוביץ’ כבר היה אמור לחתום במועדון אחר, לפני המשחק נגד באר שבע, אך זה לא יצא לפועל. כרגע, אם ראיקוביץ’ לא יעזוב – זה פוגע בהכנות של הקבוצה לקראת מוקדמות ליגת האלופות. נכון לעכשיו ימריאו למחנה האימונים ביום חמישי בהולנד שלושה שוערים: פרדראג ראיקוביץ’, אנדראס יאניוטיוס ודניאל טנבבאום

לשוער חביב אוחיון שחוזר מהפועל חדרה, נאמר כי ייצא לשנת השאלה נוספת במטרה לצבור ניסיון. העולה החדשה נס ציונה כבר הגישה לו הצעה. ראיקוביץ’, כזכור, מחזיק בחוזה לשנה נוספת בסיומה יהיה שחקן חופשי. למרות זאת, במכבי מאמינים שיוכלו למכור את ראיקוביץ’ בתמורה לארבעה מיליון יורו. כעת תוהים בקריית שלום האם השוער שלא שותף במשחקים האחרונים של נבחרת סרביה, דחף את סוכניו לחפש לו קבוצה באירופה או שיישאר בידיעה כי יהיה שוער שני.

הבלם ז’איר אמאדור, שלפי פרסומים בספרד כבר סיכם את תנאיו בסראגוסה, צפוי להצטרף למחנה האימונים בהולנד ובקבוצה ינסו לשכנעו להישאר. אם יתעקש, במכבי לא יעמדו בדרכו על אף שיש לו חוזה. לאחר שיחה בין הצדדים יוחלט האם לצרף בלם זר על חשבונו. במכבי יבדקו האם השחקן ממשיך מרצונו המלא ולא רק מתוקף חוזהו.

אמאדור ואיביץ’. ישוחחו במחנה האימונים (צילום: באדיבות אתר מכבי תל אביב)

עדן קארצב ואילון אלמוג שחזרו מהשאלה, צפויים להישאר בסגל הקבוצה בעוד מתן בטלקסה, מתן חוזז, אור דסה ושגיב יחזקאל יעברו שוב בהשאלה לקבוצה אחרת או יימכרו.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי