לפני החלטת פיפ"א: מכבי חיפה הגישה הצעה משודרגת למנדז'ק

ג'ורג' מנדז'ק
ג'ורג' מנדז'ק. במועדון מחכים שיחתום | דני מרון

בכרמל ממתינים להכרזה בנוגע לספרטה פראג, סוכנו: "הם מודעים לדרישות, אם ייענו להן הוא ישמח להמשיך". במועדון שלחו מסר לפריי: "רצינו שיישאר אבל צריך להתקדם". בלבול יערוך אסיפה טקטית לפני מורה

(גודל טקסט)
מכבי חיפה ממשיכה את הכנותיה לקראת המשחק ביום חמישי מול מורה הסלובנית (19:45, שידור ישיר בספורט3) במסגרת הסיבוב הראשון של מוקדמות הליגה האירופית. במועדון מתכוננים ברצינות רבה למשחק כאשר המאמן מרקו בלבול ערך מספר שיחות עם הסקאוט אלון חרזי שעקב אחר הקבוצה הסלובנית וכעת בלבול אמור לערוך את התדרוך הטקטי לשחקנים.


בלבול מתכוון להמשיך בשיטת שלושת הבלמים כאשר דולב חזיזה וירדן שועה יפתחו בחוד. במועדון עדיין לא החליטו אם לרשום למשחק הראשון את החלוץ האוסטרלי ניקיטה רוקאביצה. האחרון אומנם לא ערך עם הקבוצה את מחנה האימונים אבל הרשים בנתונים שלו בתחילת השבוע ולא מן הנמנע כי יפתח על הספסל. במועדון הביעו שביעות רצון מהגעתו של מאמן הכושר ד"ר ניל קלארק שהחל לעבוד השבוע, כאשר כפי שפרסמנו אתמול גם גל אלברמן צפוי להצטרף לצוות המקצועי לאחר שסיכם את התנאים מול ראשי המועדון. החתימה הרשמית צפויה תוך יום או יומיים.


במכבי חיפה מחכים להחלטה סופית של פיפ"א בעניינו של ג'ורג' מנדז'ק, אבל ביומיים האחרונים העלו הילוך בשיחות מול השחקן עצמו ונציגיו. בחיפה אישרו כי הגישו לשחקן הצעה משודרגת על מנת שהאחרון יסכים לחתום, כמובן בהתאמה להחלטת פיפ"א. ההצעה החדשה כוללת חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת, וכפי שפרסמנו זו היתה הדרישה של מנדז'ק עצמו בשבוע שעבר. גד כהן, סוכנו של השחקן, הגיע בעניין: "מכבי חיפה יודעת בדיוק את הדרישות שלנו ואם היא תעמוד בהן אז מנדז'ק ישמח להישאר בחיפה ואם לא –  אז לא".
בלבול עם שחקניו. לא מזלזלים ביריבה (מכבי חיפה, רשמי)


בינתיים, בקבוצה ממשיכים לחשוב על חיזוק נוסף עם דגש על חיפוש בלם זר שיגיע. לאחרונה עלה תומא הרטו כמועמד אך נראה כי במועדון הירוק יעדיפו בלם אחר מבין המועמדים שהוצעו על ידי הצוות המקצועי. "אנחנו רוצים להביא את הבלם המתאים ביותר הן מבחינה מקצועית והן מבחינת החזון של המועדון" אמרו בחיפה. שחקן נוסף שככל הנראה לא יהיה בחיפה הוא הקשר הטורקי קרים פריי. בחיפה אומנם עשו מאמצים רבים בכדי להשאירו לעונה נוספת הן כמושאל והן בניסיון לרכוש אותו, אבל העובדה כי קבוצתו הטורקית, בשאקשהיר, הודיעה בשלב זה כי פריי יהיה חלק מהסגל, גרמה לירוקים לרדת מהשחקן ובקרוב יחפשו שחקנים אחרים באותה עמדה. "רצינו שפריי ימשיך בעקבות היכולת שלו בחצי העונה האחרונה ועשינו מאמצים רבים אבל זה לא מסתדר ולא נחכה לו לנצח ככה שהמשכנו הלאה". אמרו בכרמל.


קרים פריי. בדרך החוצה מהכרמל (אריאל שלום) 

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי