שמעון אבוחצירה הבין שאינו מיועד להרכב ועזב את ק"ש

שמעון אבוחצירה
שמעון אבוחצירה | מאור אלקסלסי

השחקן ביקש להשתחרר: "מודה על ההבנה והאכפתיות". בהודעה הרשמית נכתב כי הסיבה היא רצונה של משפחתו לשוב למרכז, אולם לספורט1 נודע כי ההחלטה התקבלה לאחר המחנה בסלובקיה. וגם: סאגת אלו

שנה לפני תום חוזהו, החלוץ שמעון אבוחצירה סיים היום (שלישי) את דרכו בקריית שמונה לאחר עונה אחת בלבד במהלכה הבקיע שער ליגה בודד ב-17 הופעות ונעדר זמן רב בשל פציעות.

בפגישה שנערכה בינו לבין שרצקי, אבוחצירה ביקש להשתחרר מקריית שמונה והשניים החליטו יחדיו על פרידה מידית. בשיחה הסביר החלוץ כי משפחתו רוצה לשוב להתגורר במרכז הארץ והבעלים קיבל בהבנה את דבריו של השחקן בן ה-32.

בהודעה הרשמית שפרסמה קריית שמונה נכתב: "שמעון אבוחצירה ביקש להודות למשפחת שרצקי בכלל ולאיזי בפרט על ההבנה והאכפתיות", אולם לספורט1 נודע כי כבר בסיום העונה שעברה נערכה שיחה בה הציע הבעלים לשלם מחצית משכרו של השחקן תמורה עזיבתו, אך החלוץ ביקש הזדמנות נוספת ואכן קיבל.

כעת, לאחר שהבין במהלך מחנה האימונים בסלובקיה כי אינו מיועד להיות שחקן הרכב אצל המאמן מסאי דגו, החליט כאמור אבוחצירה לחפש את היעד הבא ומספר קבוצות מהליגה הלאומית כבר הביעו עניין בחלוץ הוותיק.

במקביל, במועדון ממשיכים בחיפושים אחר מגן ימני ומחכים להתפתחויות בגזרת דור אלו. בקריית שמונה הבהירו לאחרונה לשחקן כי אם ברצונו להצטרף, הוא יצטרך לקצץ בשכר אותו הוא מרוויח כיום בבאר שבע, או שאלונה ברקת תשתתף במימון חלק ממנו. "אנחנו מאוד רוצים את אלו, אבל לא בכל מחיר", הסבירו במועדון.

קבוצות מהלאומית כבר הביעו עניין. שמעון אבוחצירה (ערן לוף)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי