קרלוס אדרי: "אחרי הצמד חשבתי ‘רק שלא יקבל לי אדום'"

שלום אדרי
שלום אדרי | דני מרון

כוכב העבר ואביו של שלום אדרי מבית"ר ירושלים, חיכה לרגע בו הבן, שעד העונה החולפת כיכב במ.ס טירה, ישתלב בליגת העל: "הוא היה עושה 30 ספרינטים במשחק. כשהוא יקבל ביטחון, הוא ישגע את כולם"

קבוצות: בית"ר ירושלים

יוסי קרלוס אדרי, כוכב העבר של בית"ר נתניה, לא האמין כשחזה בבנו, שלום אדרי, כובש אתמול צמד לרשת של הפועל באר שבע. עד השנים האחרונות, במשפחת אדרי היו בטוחים שהקריירה של הבן לא מצליחה להתרומם, והיה מי שסבר שהראש של החלוץ כבר לא בכדורגל. השער אתמול, הפיח עבור אביו תקווה חדשה.

אם תרצו, זוהי הגשמת חלום עבור השחקן שחלם לקבל דקות בקבוצה עמוסת הכישרונות שבנה משה חוגג. אדרי החליף אתמול את מיכאל אוחנה, חברו הטוב מהקבוצה, שהיום גמר את העונה. "כאב לי לראות אותו במצב הזה", אמר אתמול החלוץ על האירוע הטראגי שהוביל לצמד שהבקיע.

"אחרי הצמד, אני מסתכל על המשחק וחושב: רק שלא יקבל לי אדום’. אני שמח שבניגוד לעבר, הוא לא רץ סתם. פעם הוא היה עושה 30 ספרינטים במשחק. אמרתי לו: ‘תשמור על המגן, אז הוא לא יקבל כדור. מספיק לרוץ סתם'", אמר אדרי אתמול. "מה שחסר לשלום זה רק לקבל ביטחון. בעזרת השם, עם הביטחון תראו איזה הצגות הוא ייתן. עם המהירות והזריזות הוא ישגע את כולם. עוד ביטחון, ואז כולם יהנו משלום".

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Shalom Edri (@shalomedri) on

אדרי בן ה-25, כזכור, הגיע בעונה שעברה ממ.ס טירה ושיחק גם בכדורגל החופים. כעת, הוא ינסה להוכיח שהוא מסוגל להתחרות על חולצת ההרכב עם שלומי אזולאי ואנתוני וארן. לאחר שסחט אתמול מחמאות מרוני לוי, גם הוא תושב נתניה, בחדר ההלבשה – מיוצג על ידי כדורגלן עבר של מכבי נתניה, משה גולדנברג, שהביא אותו לבירה. "אני שמח שיוסי בניון ורוני לוי האמינו בו מהרגע הראשון", אמר. "הוא הבייבי של חיים שאבו. זאת רק ההתחלה, עוד נראה ממנו הרבה בהמשך".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי