כפי שפורסם לראשונה: לביא האריך את חוזהו במכבי חיפה

נטע לביא
נטע לביא | אתר רשמי מכבי חיפה - ראובן כהן

בדומה לחבשי, גם הקשר הבטיח את עתידו במדים הירוקים לפחות עד 2023: "כל יום כאן הוא הגשמת חלום". גרשון נבדק וצפוי להיות כשיר לדרבי, אך ייעדר נגד רעננה (שבת, 18:00 בספורט4). חזיזה בספק למחזור הפתיחה

קבוצות: מכבי חיפה

הגיע תורו של הקפטן: מכבי חיפה הודיעה על הארכת חוזהו של נטע לביא, שחתם היום (חמישי) על חוזה חדש שישאירו לפחות עד 2023 – כפי שפרסמנו לראשונה בספורט1. למעשה מדובר במגמה של ראשי המועדון, שמעוניינים בהשארת הצעירים שגדלו בקבוצה לטווח ארוך. כידוע, מוקדם יותר השבוע היה זה הבלם עאיד חבשי שהבטיח את הישארותו עד 2024 לכל הפחות.

לביא חתם היום רשמית על הארכת החוזה עד 2023, כשבועיים לאחר שבמועדון שלחו מסר לקפטן מאמצע העונה שעברה כי ברצונם להאריך את ההתקשרות איתו. למעשה כבר בתחילת השבוע נערכה פגישה עם סוכנו של לביא, גלעד קצב, אך היום הצדדים נפגשו למעמד חתימה וחוזהו הוארך רשמית. במקביל להארכת חוזיהם של לביא וחבשי, נערכה פגישה גם עם הקשר מוחמד אבו פאני בתקווה להגיע גם עמו לסיכום.

לאתר הרשמי אמר לביא: "אני מאושר וגאה על הרגע הזה. מגיל 13 אני במועדון, העונה מתחיל את השנה החמישית שלי הבוגרים, כל יום עבורי במועדון הזה הוא כהגשמת חלום – להתאמן, לשחק ולהיות הקפטן של מכבי חיפה, הדבר הכי נפלא שיכול להיות. שמח על האמון וגאה להיות חלק מהמועדון הענק הזה".

לביא. "כל יום הוא הגשמת חלום" (מאור אלקסלסי)

מנכ"ל המועדון, אסף בן דוב, אמר אחרי החתימה: "לאחר החתמתו של עאיד חבשי, אנו מחתימים לטווח ארוך גם את הקפטן שלנו נטע לביא. שמנו לנו למטרה לשמור על השחקנים המובילים שלנו לשנים הבאות ונמשיך להחתים את השחקנים הצעירים שלנו על חוזים ארוכי טווח מתוך ראייה לעתיד הקרוב ולשנים הבאות".

המאמן מרקו בלבול, הוסיף: "נטע הוא עוד שחקן בית חשוב שהחתמנו לטווח ארוך, כחלק מהדרך שלנו – בניית תשתית וסגל לשנים הקרובות. מאחל לנטע הצלחה רבה".

ועוד בכרמל, הקבוצה ממשיכה את הכנותיה לקראת המשחק בשבת מול הפועל רעננה (17:50, ישיר בספורט4). הירוקים יגיעו למשחק ללא הבלם רמי גרשון שסובל ממתיחה בשרירי הבטן, לאחר שהאחרון עבר בדיקות בתחילת השבוע ואתמול נפגש עם רופא מומחה שלשמחתו בישר לו כי הוא לא סובל מפציעה קשה וההערכה היא כי יהיה כשיר לדרבי החיפאי בשבוע הבא.


גרשון. צפוי להיות כשיר לדרבי בשבוע הבא (מאור אלקסלסי)

שחקן נוסף שעלול להיעדר בשבת הקרובה הוא דולב חזיזה, שסובל מפגיעה בגבו זכר למשחק גביע הטוטו נגד מכבי נתניה. הקשר עבר סדרת סדיקות וינסה לשוב לאימונים הערב, אז יוחלט אם להכלילו בסגל או לאפשר לו מנוחה. מי שכן צפוי לשוב לסגל ולשחק הוא ירדן שועה, שנעדר נגד נתניה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי