1,000 אוהדי נתניה הבטיחו את הגעתם לבלומפילד בשני

אוהדי מכבי נתניה
אוהדי מכבי נתניה | דני מרון

פחות מיממה לאחר פתיחת המכירה, היהלומים בטירוף. ביקורת על דרכי ההגעה: "במקום שהעירייה תממן, האוהדים צריכים לשאת בעלויות?". בקבוצה מקווים שהויבך, שערך אימון בצד, יחזור לאימונים מלאים, הבלם אופטימי

קבוצות: מכבי נתניה

במכבי נתניה דרוכים לקראת מחזור הפתיחה של ליגת העל ביום שני באצטדיון בלומפילד נגד הפועל תל אביב (20:10, שידור ישיר בספורט1), כאשר מי שגם נראים מוכנים להתמודדות הם אוהדי הקבוצה, כשפחות מ-24 שעות לפתיחת המכירה, לא פחות מ-1,000 מהם הבטיחו את הגעתם לאצטדיון המשופץ.

לנתניה הוקצו כ-4,800 מקומות והציפייה היא לפחות ל-2,000 אוהדים שיגיעו למשחק. בשלב זה, וללא קשר למשחק הפתיחה, כ-4,250 יהלומים רכשו מנויים למשחקי הבית של הקבוצה באצטדיון היהלום.

עוד בנוגע למשחק, בנתניה הביעו ביקורת על כך שאוהדי הקבוצה יצטרכו לשלם עשרים שקלים בעבור השימוש בשאטלים אשר ייצאו משדה דב אל האצטדיון ביפו. “לא מספיק שאין דרכי גישה לאצטדיון, במקום שהעירייה תממן את פתרונות הגישה לאצטדיון, האוהדים שלנו הם אלו שצריכים לשאת בעלויות ועוד רוצים שיבטיחו את מקומם 24 שעות מראש. מה יקרה אם אבא יחליט לקחת את הילדים שלו באותו היום. הוא לא יוכל להגיע?”, תהו בקבוצה.

אצטדיון בלומפילד. 1,000 אוהדי נתניה כבר הבטיחו את מקומם במחזור הפתיחה (דני מרון)

מבחינה מקצועית, שחקני הקבוצה יזכו היום ליום חופש וימשיכו מחר בהכנות: הסוגיה אשר עדיין מטרידה את ראשי המועדון היא סוגיית שיתופו של טים הויבך, שערך אמש אימון בצידי המגרש ביחד עם הצוות הרפואי ובקבוצה מקווים שהבלם יחזור מחר לאימונים או לכל המאוחר יערוך אימון מלא ביום ראשון, כשהבלם הבהיר שמבחינתו הוא מאמין שיהיה כשיר.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי