אוחנה: “אחרי פציעה כזו, אתה כל הזמן במחשבות ובהרהורים”

מיכאל אוחנה
מיכאל אוחנה | דני מרון

שלושה שבועות לאחר שקרע את הרצועה הצולבת ורגע לפני שימריא ללונדון שם יעבור ניתוח, הקשר סיפר: "אעבור באנגליה תקופה של שיקום, מאמין שאחזור חזק יותר. אצפה בבית"ר ואעודד כמו האוהד מספר 1"

שלושה שבועות חלפו מאז שמיכאל אוחנה קרע את הרצועה הצולבת. הקשר, שמקפיד להגיע לבית וגן כמעט כל יום, עובד עם הצוות הרפואי של בית”ר ירושלים על חיזוק הברך במטרה מנת להגיע מוכן כמה שניתן לניתוח שמיועד לו. תוך כדי, הוא שומר גם על הכושר בשאר חלקי הגוף.

רגע לפני שהוא ימריא הערב (שלישי) ללונדון, התראיין אוחנה לאתר הרשמי של בית”ר ירושלים וסיפר מה עבר עליו מאז הפציעה ועד היום: “ברגע שאתה נפצע פציעה כזאת, אתה נמצא כל הזמן במחשבות ובהרהורים. אני בנאדם מאמין ואני מאמין שאחזור טוב וחזק יותר. מהרגע שנפצעתי אין מה לחשוב על איך זה קרה ולמה זה קרה, נפצעתי ומעכשיו אני חושב על השיקום.

“אני טס עכשיו ללונדון, לעשות שם ניתוח של הרצועה הצולבת, אני מכיר את המנתח, הוא מהטובים בעולם בתחום שלו. אני אעבור שם תקופה של שיקום, אבל עדיין לא יודע של כמה זמן. בסוג של פציעות כאלה, אתה עובר את הניתוח, שזה החלק הקל של המשימה, ואחרי זה יש משקמים. יש אינספור אופציות לטיפול ודברים לעבוד עליהם. מתחילים בניתוח ולאט לאט מעלים דרגה”.

התגובות שקיבל לאחר הפציעה: “ההיקפים של ההודעות והסרטונים שקיבלתי, אני לא יכול לתאר אפילו. זה משהו עצום. הקהל המדהים הזה, האהבה מהסביבה, מילדים בני שלוש ועד למבוגרים בני 90. סרטונים, איחולים, אינספור הודעות. עד היום שואלים אותי אותי מה השם של אמא כדי שנתפלל לרפואתך. אני מעריך את זה, זה מחמם את הלב, אין דברים כאלה”.

“מאז שהגעתי לבית”ר, הצוות, השחקנים וההנהלה הפכו למשהו מיוחד עבורי, התחברתי מעבר לשחקן כדורגל, גם כבנאדם, היה לי חשוב לבוא לפני הניתוח. לתמוך, לעודד את כולם, שימשיכו וייתנו בראש. מאחל להם שיהיה בהצלחה, אני סומך עליהם בעיניים עצומות, אצפה בבית”ר מלונדון ואעודד כמו האוהד מספר 1. אני אוהב אותם, ויאללה בית”ר”, סיכם אוחנה.

מיכאל אוחנה לאחר הפציעה בגביע הטוטו נגד הפועל באר שבע (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי