סוקונה הוצע להפועל תל אביב, ההחלטה בנושא עאבד נדחתה

play אחמד עאבד
אחמד עאבד | עדי אבישי
מ.ס אשדוד - הפועל תל אביב 1:2 03:55

החלוץ לא הסכים לקצץ בשכרו ועמד לשימוע, בקבוצה צפויים לשחררו. חלוץ הפועל פ"ת מועמד למועדון, אך נבדקות גם אופציות אחרות. ספירובסקי יצטרף לאימונים במטרה לשלבו במשחק נגד נס ציונה (שבת, 18:45, בספורט3)

בהפועל תל אביב החליטו לסיים היום (חמישי) את ההתקשרות עם החלוץ אחמד עאבד לאחר שלא הסכים לקצץ בחוזהו כמו עומר דמארי. בקבוצה החליטו כי השחקן יוזמן לשימוע וייפרד מהקבוצה לאחר שלא נכלל בסגל מאז תחילת העונה ואינו נכלל בתוכניות המקצועיות, כפי שפורסם כאן לראשונה. בעקבות המקרה, עאבד אמור להוביל מהלך משפטי נגד הפועל תל אביב.

עאבד הגיע לשימוע אצל פרקליט המועדון עו”ד משה בן דת בנוכחות אחד הבעלים זאב גרינברג, יו”ר ארגון השחקנים ניר אלון והמנכ”ל מושיקו מישאלוב. לאחרונה סרב אחמד עבד להסכם שכר מתוקן נוסח החלוץ עומר דמארי, האומר שכר של 80 אלף דולר ותוספת של מענקי השגים והשתתפות במשחקים. בשימוע טענה הפועל תל אביב כי עאבד לא נענה לבקשת המועדון לעבור יחד עם משפחתו להתגורר קרוב למתחם חודורוב והנסיעות הארוכות הלוך ושוב לביתו בנצרת פגעו בכושרו וביכולתו באימונים. עאבד ביקש לשוב לאימונים וההחלטה בנושא המשך דרכו נדחתה.

בסיום הדיון אמר פרקליטו של השחקן אייל אברמוב כי הוא מקווה שהפועל תל אביב תחזור בה מההחלטה בשימוע ותחזיר את השחקן לאימונים, ואם לא יימצא פיתרון ועאבד לא יעבור למועדון אחר עד סיום מועד ההעברות ביום רביעי, ייפתח הליך משפטי. אברמוב הוסיף כי הדיון לא נערך בתום לב.

בתוך כך, קשר נבחרת מקדוניה הצפונית והרכש החדש של הפועל תל אביב סטפן ספירובסקי נחת הבוקר (חמישי) בישראל ויצטרף לאימוני הקבוצה. למעשה הקשר בן ה-29 אמור לקיים כבר היום אימון בכורה בקבוצה ולעבור את הרישום בבקרה התקציבית, במטרה לקבל את השחרור הבינלאומי מקבוצתו הקודמת פרנצווארוש.

המאמן ניסו אביטן מתכוון לשתף את ספירובסקי כבר ביום שבת נגד העולה החדשה סקציה נס ציונה באצטדיון בלומפילד ביום שבת (18:45, שידור ישיר בספורט3). כזכור ספירובסקי הגיע במקומו של קלואודמיר פריירה שעבר להפועל ראשון לציון כפי שפורסם לראשונה כאן.

סיים את דרכו בהפועל תל אביב. אחמד עאבד (עדי אבישי)

בנוסף לכך, לאדומים הציעו לאחרונה את חלוץ הפועל פתח תקווה אמדו סוקונה, שמבקש לעזוב את קבוצתו והמהלך נבדק כשבמקביל עד סגירת חלון ההעברות ביום רביעי בשבוע הבא, בוחנים במועדון אופציות נוספות, לאחר שהחלוץ הגמבי סיפאס מאללה שוחרר בתום יומיים של אימונים. בקבוצה עדיין פועלים מול סונג לאם מווייטנאם במטרה לשחרר בימים הקרובים את החלוץ הניגרי מייקל אולהה והציעו לאחרונה 70 אלף דולר תמורת שחרור מוקדם של שבועיים.

בנושא אחר, הפועל תל אביב השיקה באופן רשמי את פרויקט קבוצת הנשים של המועדון, שעתידה לפתוח את משחקיה בליגה הארצית שתחל באוקטובר הקרוב. בימים אלה נערכים ימי מיונים שבסופם יורכב הסגל אשר יכלול 25 שחקניות. את הקבוצה יאמן עומרי גרבאוי ואימון הפתיחה מתוכנן להתקיים ב-19.9 במתחם חודורוב.


(הפועל תל אביב, רשמי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי