בית”ר סירבה להצעות על גרצ’קין, שזוכה להתעניינות בדנמרק

מקס גרצ'קין
מקס גרצ’קין | אריאל שלום

זוריה הציעה 300 אלף יורו ונדחתה. נמשך הניסיון לצרף את דגני. לוי ובניון מתעקשים להשאיר את חנן ממן. גרסיה יעבור לליגת ה-MLS?

בית”ר ירושלים קיבלה הצעה רשמית לשאול את מקס גרצ’קין עם אופציית רכישה של 300 אלף יורו, אך סירבה לזוריה לוגנסק האוקראינית מאחר שמשה חוגג מעדיף להשאיר אותו בקבוצה, אם לא יקבל הצעה מפתה יותר. במועדון דרשו 400 אלף יורו ובשבוע האחרון נכנסה ויסלה קרקוב לתמונה, שגם היא מעוניינת לשאול את השחקן עם אופציית רכישה.

בינתיים, בבית”ר מסרבים להשאילו. ביממה האחרונה, כך מתברר, גרצ’קין מעורר עניין גם בשוק הדני ונבדקת אפשרות להעבירו גם לשם. כזכור, שני המועמדים להחליפו במקרה שיעזוב הם אורן ביטון ומתן בלטקסה.

הקבוצה אף ממשיכה לנסות ולחזק את חוליית ההגנה שלה. היא העלתה את ההצעה על אוראל דגני ל-170 אלף יורו ומעוניינת לצרף עוד בלם לסגל, למרות הישארותו של טל בן חיים, שאגב, השתתף היום באימון ביקר כג’וקר. הפועל תל אביב רצתה את חנן ממן, אבל רוני לוי ויוסי בניון רוצים להשאיר אותו כרגע בקבוצה ונראה כי העניין המרכזי יהיה פיננסי. ממן ייאלץ להגדיל את הקיצוץ בשכרו כדי להישאר, בהתאם להסדר שיושג מול השחקנים.

מתן בלטקסה
מתן בלטקסה | אריאל שלום

במקביל, במועדון ממשיכים לנסות ולמכור את הזרים. ליוואי גרסיה מבוקש ב-MLS ומחזיק בעוד הצעה מאירופה. “יש ביקוש לליוואי והכוונה היא למכור אותו, הכל תלוי בהצעה שנקבל”, אמרו בבית”ר. מקורבים למועדון טוענים כי קנזס סיטי של גדי קינדה הייתה אחת הקבוצות שהתעניינו בשחקן.

כפי שפרסמנו אתמול, הקשר רז טוויזר הצטרף לאימונים וחבר למיכאל בן שבת, שמתאמן מהשבוע שעבר. ביום שישי תערוך הקבוצה משחק אימון מול מכבי תל אביב, שיהיה סגור לקהל.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי