הדרך של בן שמעון לנצח את מכבי חיפה: לעצור את חזיזה ולביא

דולב חזיזה, נטע לביא | מאור אלקסלסי

מאמן מ.ס אשדוד מוכן למפגש הקשוח מול מוליכת הטבלה בשבת והכין את שחקניו לצמד שחקני המפתח של הירוקים. התלבטות בין בגאיוקו לאבו עקל ובין יחזקאל לכנעאן

קבוצות: מ.ס. אשדוד

ההפסד 3:0 של מ.ס אשדוד במחזור האחרון למכבי נתניה המשיך את חוסר היציבות שמאפיין את הקבוצה בשבועות האחרונים. בששת המשחקים האחרונים – האשדודים ניצחו שלוש פעמים והפסידו שלוש פעמים. כרגע הקבוצה נמצאת במקום הרביעי, ומחר (שבת) תגיע לאצטדיון הי"א מוליכת הטבלה, מכבי חיפה.

המאמן רן בן שמעון אמר לקראת המשחק: "זה משחק נגד קבוצה שמובילה את הטבלה ומשחקת כדורגל יוצא מן הכלל. זו יריבה שמחייבת אותך להישאר מרוכז לאורך זמן, אבל גם לנו יש קבוצה טובה שאוהבת לשחק כדורגל ואוהבת לשחק מול קבוצות שנותנות לשחק כדורגל. זה הופך את היריבות הזו למסקרנת מאוד ואני סומך על השחקנים שלי".

המשחק הקשוח מול הירוקים, על פי אנשי אשדוד, הוא המתאים ביותר כדי להתאושש מהתבוסה לגבי קניקובסקי וחבריו מנתניה. בן שמעון והצוות המקצועי שלצדו עסקו בימים האחרונים בשיחות עם רוב השחקנים, זאת בכדי להבין את המשבר שפוקד את הקבוצה, שעוברת בין יכולת טובה וסוחטת מחמאות לבין נפילות. במשחק האחרון מי שאכזבו ביותר היו ננאד סבטקוביץ', טימותי אוואני, מונטרי קמאהני, מוסא בגאיוקו וטום בן זקן.

רן בן שמעון | ברני ארדוב

בימים האחרונים, הצוות המקצועי של אשדוד לא תרגל את ההרכב שיפתח מול מכבי חיפה, אך כבר שם את העין על מי השחקנים שצריך לעצור אותם כדי לבלום את הירוקים: דולב חזיזה ונטע לביא. בקבוצה דיברו על הדומיננטיות של שני הקשרים במשחק ההתקפה של מוליכת הטבלה והושם דגש עליהם. נראה כרגע שבן שמעון מתלבט בקישור בין בגאיוקו לבין פיראס אבו עקל, ובהתקפה בין שגיב יחזקאל למוחמד כנעאן.

הרכב משוער: יואב ג'ראפי, טום בן זקן, טימותי אוואני, ננאד סבטקוביץ', מונטרי קמאהני, מוסא בגאיוקו (פיראס אבו עקל), רועי גורדנה, שלומי אזולאי, שגיב יחזקאל (מוחמד כנעאן), דין דוד, פאהד באיו.

בגאיוקו מול רוקאביצה | מאור אלקסלסי

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי