החל מיום ראשון: 500 אוהדים יוכלו להיכנס לאצטדיונים

אוהדי מכבי תל אביב
אוהדי מכבי תל אביב | דני מרון

לאחר דיון בקבינט הקורונה ובכפוף לאישור הממשלה, הוחלט כי הקהל יוכל לשוב כבר ב-21 בפברואר, כשהמטרה היא להכניס אלפים ב-9 במרץ. השר חילי טרופר מסר בתגובה: "שמחים שהספורט חוזר לחיים"

בשורה לאוהדי הספורט בישראל. החל מיום ראשון הקרוב ובכפוף לאישור הממשלה, הקהלים יוכלו להיכנס לאצטדיונים ולאולמות, כך נקבע במהלך דיון בקבינט הקורונה שנערך היום (שני). בשלב הראשון 500 צופים יוכלו להיכנס למשחקים במגרשים פתוחים ו-300 לאולמות סגורים, כאשר המטרה היא שב-9 במרץ יוכלו להיכנס כבר אלפי אנשים וזאת כמובן בכפוף לרמת התחלואה.

בהודעה הרשמית מטעם משרד התרבות והספורט נמסר: "לאחר דיון בקבינט הקורונה הוחלט כי פתיחת עולם התרבות וחזרת הספורט התחרותי יוקדמו ליום ראשון הקרוב, 21 בפברואר. כמו כן, הוחלט בדיון כי תתאפשר הכנסת קהל מחוסן או מחלים למגרשי ואולמות ספורט במספרים מצומצמים של כמה מאות, על פי מתווה מותאם וקפדני שמבטיח את בריאות הקהל והנוכחים במקום.

"מדובר בפעימה ראשונה להכנסת קהל לאצטדיונים ובימים אלו מקיים השר טרופר שיח מתמשך עם משרד הבריאות במטרה לאפשר כניסה רחבה לאצטדיונים החל מהשלב הבא לפתיחת המשק".

שר התרבות והספורט חילי טרופר אמר: "אנו שמחים שהתרבות והספורט חוזרים לחיים ונמשיך לפעול כדי לחזק עולמות אלה ולהרחיב את פתיחתם".

אוהדי מכבי חיפה
אוהדי מכבי חיפה | אריאל שלום

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי