הפועל ת"א תפתח במו"מ עם לירן סרדל, אופטימיות בנוגע לשהר

לירן סרדל | מאור אלקסלסי

הקשר שסיים את חוזהו בהפועל חיפה לא הגיע לסיכום מול יואב כץ על הארכת חוזהו, ניר קלינגר שמכיר אותו היטב ביקש לצרפו. הערכה במועדון שהחלוץ ישוב לקדנציה נוספת בחוזה לשנתיים

קבוצות: הפועל תל אביב
(גודל טקסט)

לירן סרדל סיים את חוזהו בהפועל חיפה והאמין שאם לא תגיע הצעה מאירופה הוא יישאר בקבוצה בחוזה חדש, אבל בשלב זה לא הצליח להגיע לסיכום מול יואב כץ על המשך ההתקשרות. גם הצעות מאירופה אין לסרדל נכון לכתיבת שורות אלה ונראה היה שהוא במבוי סתום.

עם זאת, לספורט1 נודע הבוקר (שבת) שמי שעשויה לפנות לסרדל בקרוב היא הפועל תל אביב, שם המאמן ניר קלינגר בוחן את האפשרות לצרף את סרדל כדי שישחק לצד דן איינבינדר. קלינגר כמובן אימן את סרדל בתקופתו בהפועל חיפה והם אף זכו יחד בגביע המדינה, כך שהקשר בהחלט מהווה מטרה עבור קלינגר.

המו"מ מול סרדל צפוי להיפתח בימים הקרובים, אולם הדבר לא מעיד על כך שאחיו של לירן, ניב סרדל, ימשיך במועדון והוא ככל הנראה יעזוב.

הוא דווקא לא צפוי להמשיך. ניב סרדל | אריאל שלום

בינתיים האדומים עוד לא אמרו נואש על האפשרות לצרף את בן שהר שעזב את אפואל ניקוסיה והוא שחקן חופשי. במועדון אופטימיים שמול שהר הפערים ייסגרו בימים הקרובים ושבסופו של דבר החלוץ ישוב לקדנציה נוספת בחוזה לשנתיים.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי