הפועל ת"א תחרים את הכנס של מרכז הפועל: "אבסורד הזועק לשמיים"

אוהדי הפועל תל אביב | אודי ציטיאט

איציק ניסנוב שיגר מכתב ליורם אורנשטיין, מנכ"ל מרכז הפועל, בו סיפר כי המועדון נדהם לגלות שהודר מרשימת המשתתפים בפאנלים השונים, לא לוקח חלק פעיל בכנס ולא שותף בתכנון האירוע: "צעד חסר תקדים"

קבוצות: הפועל תל אביב

אחד מבעליה של הפועל תל אביב, איציק ניסנוב, שיגר היום (ראשון) מכתב ליורם אורנשטיין, מנכ"ל מרכז הפועל, בו הודיע כי המועדון יחרים את הכנס השנתי המתוכנן, שיתקיים בסימן דו קיום בספורט. הסיבה – "המועדון נדהם לגלות שהודר מרשימת המשתתפים בפאנלים השונים ואינו לוקח חלק פעיל בכנס, לא שותף בתכנון האירוע ונציגיו הוזמנו כאחרוני המשתתפים".

המכתב של איציק ניסנוב ליורם אורנשטיין: "יורם היקר שלום רב. ראשית, ברצוננו לברך על כך שמרכז הפועל החליט לערוך כנס בנושא 'דו-קיום בספור', אשר מהווה חלק בלתי נפרד מהמסורת של 'הפועל' מאז ומתמיד. עם זאת, נדהמנו לגלות כי מועדון הכדורגל הפועל תל אביב הודר מרשימת המשתתפים בפאנלים השונים ואינו לוקח חלק פעיל בכנס המדובר".

"בעונה הבאה יציין מועדון הכדורגל הפועל תל אביב 100 שנים להיווסדו. מאז ומתמיד, המועדון היה נושא
הדגל של מרכז הפועל וכך ימשיך להיות לנצח, גם אם יש כאלה המאמינים שניתן לשנות זאת, או ביכולתם
לערער על כך. למועדון יש מאות אלפי אוהדים, אין מדובר ב'מועדון נישה', אלא מועדון מכובד, ארצי ולאומי (ולא מקומי), אשר אוהדיו מגיעים מכל קצוות הארץ ומכל שכבות האוכלוסייה".

איציק ניסנוב
איציק ניסנוב | דני מרון

"כל בר דעת יודע שמועדון הכדורגל הפועל תל אביב הוא החלוץ, סמל ומופת לדו קיום בכדורגל ובמדינת
ישראל בכלל מיום הקמתו ועד לעצם היום הזה. המועדון פועל בשלל ערים מעורבות ומהווה דוגמה לדו-קיום,
כאשר את מחלקות הנוער והקבוצה הבוגרת פוקדים מדי שנה מאות שחקנים ואנשי מקצוע משלל גווני
החברה".

"מועדון הכדורגל הפועל תל אביב ואנשיו היו צריכים לקחת חלק פעיל ועיקרי באירוע הנ"ל, אך משלא כך
הדבר, מדובר באבסורד הזועק לשמיים. לצערנו, בצורת ההתנהלות הזו, נדמה כי נוכחותו של מועדון הכדורגל הפועל תל אביב אינה נדרשת בכנס זה. היות והודרנו מכל הפאנלים, לא שותפנו כלל בתכנון האירוע ונציגינו הוזמנו כאחרוני המשתתפים, החלטנו להביע את מורת רוחנו הקשה על כך – ולכן בצעד חסר תקדים, אנו מודיעים כי לא נגיע לכנס".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי