רשמית: הלדר לופס חתם לשנתיים בהפועל באר שבע

הלדר לופס, הפועל באר שבע | אתר רשמי, הפועל באר שבע

המגן השמאלי בן ה-32 מפורטוגל, ששיחק בעברו ב"לה ליגה", הגיע אחרי חמש שנים בא.א.ק אתונה: "אני שמח ונרגש להתחיל פרק חדש בקריירה שלי"

קבוצות: הפועל באר שבע

רגע אחרי הדחתה מאירופה, הפועל באר שבע השלימה היום (שישי) את מכסת הזרים שלה עם צירופו של המגן הפורטוגלי הלדר לופס, שחתם על חוזה לשנתיים.

המגן בן ה-32 אמר לאחר החתימה: "אני שמח ונרגש להתחיל פרק חדש בקריירה שלי. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל האנשים שהכרתי בא.א.ק אתונה. אני מצפה להתחיל לשחק במדי הקבוצה ולהגיע לאצטדיון טוטו טרנר. אני יודע שיש למועדון יעדים רבים ואני אשמח להיות חלק מהדרך להגשים אותם".

מנכ"ל המועדון, עו"ד גיא פרימור: "אני מברך את הלדר על הצטרפותו למועדון ומאחל לנו התאקלמות מהירה ועונה מוצלחת."

לופס שיחק בקבוצות נוער קטנות בפורטוגל לפני שעבר לפארמה בגיל 19. הוא לא הספיק לערוך הופעה בקבוצה האיטלקית וחזר למולדתו בינואר 2009, אחרי פחות מחצי שנה. הוא שיחק במירנדלה, אוליביירה דורו, אספיניו, טונדלה וביירה מאיר, לפני שעשה התקדמות כשנרכש ב-125 אלף יורו על ידי פאסוס דה פריירה ב-2013.

אחרי שלוש שנים בפאסוס, המגן השמאלי עבר ללאס פלמאס שהייתה אז בליגה הראשונה בספרד ורשם 15 הופעות ובישול בלה ליגה, אבל בקיץ שוחרר ומאז הוא משחק בא.א.ק אתונה. במהלך חמש השנים שלו ביוון היה שותף לאליפות ב-2018 וסך הכול רשם 110 הופעות, במהלכן כבש ארבעה שערים ובישל עוד 11.