קוז'וך: "באנו לשבור עוד תקרת זכוכית. הייתה לנו תחושה שאנחנו עוברים"

רן קוז'וך מאמן מכבי נתניה | ברני ארדוב

מאמן מכבי נתניה מודה שהקבוצה נהנית מביטחון ואמונה, אחרי הניצחון הגדול בגביע: "לנצח פה את מכבי חיפה, שהיא קבוצה אדירה, זה אומר הכל"

קבוצות: מכבי נתניה
(גודל טקסט)

מכבי נתניה רשמה הערב (שלישי) את הניצחון הכי מתוק שלה העונה, כשגברה 1:2 על מכבי חיפה ברבע גמר הגביע והעפילה לחצי הגמר בסיומו של משחק בלתי נשכח. היהלומים המשיכו את התקופה הנפלאה שלהם, השלימו מהפך מוצדק עם 1:2 בהארכה (3:4 בסיכום שני המשחקים) וחזרו לחצי גמר הגביע אחרי ארבע שנים. דיא סבע כבש לאלופה (28) וקבע 0:1, אבל רוטמן (49) השווה בפתיחת המחצית, ווטוומאסי המצוין (99) הפך בהארכה. במהלך המשחק הסוער שערים של שרי ופיירו נפסלו, ופנדל למכבי חיפה בוטל על ידי ה-VAR.

שחקני מכבי נתניה חוגגים עם פטריק טוומאסי
עברו שבוע אינטנסיבי. שחקני מכבי נתניה | ברני ארדוב
פטריק טוומאסי שחקן מכבי נתניה חוגג שער
היהלום של המדינה. נתניה חוגגת | ברני ארדוב
שחקני מכבי נתניה חוגגים
איזו עונה אדירה. נתניה | ברני ארדוב

המאמן המנצח רן קוז'וך: "קודם כל תודה לבורא עולם, על הרגע שחווינו היום, ועל מה שאנחנו חווים העונה. דיברנו על זה לפני המשחק: באנו כדי לשבור עוד תקרת זכוכית. לנצח פה את מכבי חיפה, שהיא קבוצה אדירה, זה אומר הכל. זו עוד תקרת זכוכית.

"אמרתי לפני ההארכה שאנחנו חייבים להישאר במשחק, להישאר מרוכזים, לא משנה אם קורים בו דברים טבים או רעים. ידענו שאנחנו שווים שער, גם בפיגור. השחקנים, הצוות המקצועי – בלב שלנו הייתה תחושה שאנחנו עוברים היום שלב".

ומה עכשיו? נצטרך למצוא כוחות להתאושש מהמשחק הזה, כי קבוצה מנצחת יודעת לנצח תמיד".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי