אמרסון: "הכי חשוב שמשחק השלום יאחד בין כל האנשים"

ג'ובאני רוסו, אמרסון, עבאס סואן, משה סיני
ג’ובאני רוסו, אמרסון, עבאס סואן, משה סיני | רונן טופלברג

משחק השלום הושק רשמית במסיבת עיתונאים חגיגית. ג'ובאני רוסו: "מגשים חלום לשחק בנבחרת ישראל". משה סיני: "שמח שבגילי אוכל לשחק מול כוכבים כאלו". עבאס סואן: "חשוב לזכור את הכותרת המרזית - השלום"

במסגרת משחק השלום החגיגי שעתיד להיערך ב-29 באוקטובר בין אגדות ישראל לבין אגדות ברזיל, נערכה היום (שני) ההשקה הרשמית של האירוע במסגרת מסיבת עיתונאים בה השתתף האורח המיוחד אמרסון, שבעברו היה הקפטן של הסלסאו, ביחד עם ג’ובאני רוסו, משה סיני ועבאס סואן.

אמרסון: "זה עונג גדול עבורי להיות כאן. עוד לפני שהאירוע הזה נסגר כבר רציתי להגיע לכאן. אני מגשים חלום. היו לי הרבה רגעים מרגשים בכדורגל ואני מרגיש בר מזל. אמנם יש לי כמה קילוגרמים להוריד ויש לי כבוד לכל אצטדיון שאני נכנס והאירוע הזה גדול. חשוב לי שהמשחק הזה יאחד בין אנשים". מלבד הקשר האחורי, כוכבים נוספים כמו רונאלדיניו, קאקה, ריבאלדו, רוברטו קרלוס ובבטו צפויים לקחת חלק במשחק באצטדיון סמי עופר.

בהמשך, ג’ובאני רוסו סיפר: "יש לי חלום לשחק בנבחרת ישראל. הגשמתי בעבר חלום אחד והוא לשחק בנבחרת קרואטיה, ועכשיו אני בדרך להגשים אחד נוסף ואני מאוד נרגש ושמח לשחק נגד כל כוכבי ברזיל שיגיעו לפה  אני מבטיח שלפני המשחק ואחרי המשחק יהיה שלום, אבל במשחק עצמו לא יהיה כלל. אנחנו באים לנצח ואני בטוח שגם אמרסון והכוכבים של ברזיל רוצים לנצח. אם שלמה שרף יעשה משהו לא נכון בתור מאמן אני אקרא לעורך הדין שלי אברהם גרנט".

אמרסון עם ג’ובאני רוסו ועבאס סוואן. ב-29 באוקטובר ייפגשו למשחק השלום (רונן טופלברג)

משה סיני: "אני גם אתכונן למשחק הזה כמובן מבחינת כושר, כי אם אני אעלה לשחק זה משחק שצריך לכבד אותו עם שחקנים כאלה גדולים ועם כוכבים שלנו. אני מאמין שיגיע הרבה מאוד קהל. אני מקווה מאוד שחלק מהזמן גם הכדור יהיה אצלנו. לא יצא לנו לשחק מול כוכבים גדולים כאלה בארץ ואני שמח שבגילי מזדמן לי להיות חלק מאירוע גדול כזה".

עבאס סואן סיכם: "זה כבוד לשחק מול כוכבים כאלה. כולנו גדלנו על שחקני נבחרת ברזיל והיינו מעריצים אותם. זה היה חלום רק לראות אותם. במגזר הערבי אני חושב שברזיל היא הנבחרת הכי אהודה ואני בטוח שיהיה קהל רב מהמגזר במשחק. שיחקתי מול ריאל מדריד ומול ברצלונה במשחקי שלום, אבל פה מדובר במשחק הרבה יותר מרגש. זה רגע שיא לכדורגל שלנו אבל אסור לשכוח את הכותרת של המשחק והיא  – שלום" 

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי