לפחות בגיימינג: נבחרת ישראל עלתה ליורו 2020

ביברס נאתכו
ביברס נאתכו | התאחדות לכדורגל

כאשר הטורניר המקורי נדחה בשנה, החבורה בכחול לבן העפילה לאליפות הממוחשבת אחרי שגברה על אוסטריה, פולין ורוסיה. ארז גבאי, מאמן הנבחרת: "מבטיחים לתת את הטוב ביותר ביורו"

נבחרת הגיימינג של ישראל, E-football, רשמה הישג מרשים כאשר העפילה הערב (שני) לטורניר גמר היורו 2020. הנבחרת שהוקמה על ידי ההתאחדות לכדורגל לפני כחודש וחצי, גברה הערב על אוסטריה (2-3), פולין (3-7) ורוסיה (3-4) וסיימה במקום הראשון.

ארז גבאי, מאמן הנבחרת: “בתקופה בה הכדורגל היחיד שניתן לשחק הוא בעולם הווירטואלי, אני גאה בשחקני נבחרת ישראל, אוראל ומיכאל, שהביאו הישג גדול לישראל, סיימו במקום הראשון בבית ועלו ליורו 2020. שמרו על בריאותכם ועל הרוח הספורטיבית”.

מיכאל אסטמן, שחקן הנבחרת: “אני גאה להיות בנבחרת ששמה את ישראל על המפה. אנחנו מבטיחים לתת את הטוב ביותר ביורו ולהמשיך להביא הישגים כאלה. והכי חשוב, אני מודה לאשתי שבימים כאלה נתנה לי ללכת לשחק בסוני אפילו כשהילדים בבית”.

אוראל דניאל, שחקן הנבחרת: “עשינו את זה, עלינו ליורו! זאת הייתה המשימה ועמדנו בה. עכשיו צריך להתכונן ליורו ולהוכיח שזה אפשרי. אני מתרגש וגאה בנבחרת, מודה לארז על התמיכה וכמובן לכל מי שעודד מהבית”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי