דיווח: ארון רוג'רס לא מעוניין להישאר בגרין ביי פאקרס

ארון רוג'רס | Dylan Buell/Getty Images

ב-ESPN פורסם כי ה-MVP המכהן של ליגת ה-NFL "ממורמר" על הקבוצה שלו ממספר סיבות ואמר לסובבים אותו כי אינו רוצה לשוב לשורותיה בעונה הבאה. עזיבה שלו תהווה אירוע חסר תקדים

על פי דיווח שפורסם אמש (חמישי) ב-ESPN, ייתכן שליגת ה-NFL בדרך לרעידת אדמה. בענקית התקשורת האמריקאית נטען כי ה-MVP המכהן וכוכב גרין ביי פאקרס, ארון רוג'רס, אינו מעוניין לחזור לקבוצה עם תחילת העונה הקרובה. רוג'רס, כך נכתב, "ממורמר" על המועדון ממספר סיבות, אולם הפאקרס לא שוקלים להעבירו בטרייד בשלב זה.

ב-ESPN דווח כי בגרין ביי מודעים לתחושותיו של הקוורטרבק ואף הטיסו את הנשיא מארק מרפי, המנהל מקצועי בריאן גוטנקונסט והמאמן מאט לפלר לפגישות אישיות נפרדות עם השחקן לאורך הפגרה. עוד נכתב כי סן פרנסיסקו 49′ יצרה קשר עם הפאקרס ביום רביעי ולוס אנג'לס ראמס פנו לגרין ביי בחודש ינואר האחרון, כששתיהן קיוו לצרף את רוג'רס, אשר קיבל הצעה להאריך את חוזהו.

חוסר שביעות הרצון של הכוכב בן ה-37 נעוץ במספר סיבות: אחת מהן היא מהלך שעשתה גרין ביי בדראפט האחרון, כאשר ביצעה טרייד על מנת להנחית אצלה שחקן בעמדה של רוג'רס מבלי ליידע את הקוורטרבק הבכיר שלה, שראה בהחלטה הזו איתות לכך שימיו בקבוצה ספורים. מעבר לכך, רוג'רס התארס לאחרונה לשחקני שיילין וודלי ובנוסף הגיש שעשועון טלוויזיוני בשם Jeopardy, כאשר הוא אף אמר כי זה יהיה חלום עבורו להפוך למגיש הקבוע של התכנית, במקביל לקריירת הפוטבול שלו.

עוד צוין בידיעה כי מי שזכה שלוש פעמים בפרס ה-MVP, אמר לסביבה הקרובה שלו כי אינו מעוניין לחזור לשחק בגרין ביי. יש לציין כי מעולם לא קרה שהשחקן המצטיין המכהן הועבר בטרייד לאחר שזכה בתואר בעונה שלפני כן, ורק פעמיים לאורך ההיסטוריה נרשמו מקרים שבהם זוכי ה-MVP לא חזרו לקבוצה שבמדיה נבחרו למצטיינים, אך בשניהם היה מדובר בשחקנים שפשוט פרשו.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי