מדבדב פספס את הפודיום בפער מינימלי, נצר סיימה חמישית

אנדריי מדבדב
אנדריי מדבדב | עמית שיסל, מינסק באדיבות הוועד האולימפי בישראל

ביום האחרון של משחקי אירופה במינסק, המתעמלת בת ה-23 שיפרה את תוצאותיה מהמוקדמות, נציג נבחרת הגברים סיים 0.016 נקודות בלבד מאחורי המקום השלישי. מישה זילברמן קיבל את מדליית הארד

משחקי אירופה במינסק יינעלו הערב (ראשון) והיום השתתפו שני הנציגים האחרונים מהמשלחת הישראלית, בענף התעמלות המכשירים. ראשונה לעלות אל המזרן הייתה אופיר נצר בת ה-23, בתרגיל הקפיצות. המתעמלת, שהעפילה לגמר לפני כשלושה ימים, סיימה במקום החמישי מתוך שש מתעמלות.

על הקפיצה הראשונה קיבלה הישראלית ציון של 13.700 נקודות ועל השנייה 16.333 נקודות. דרגת הקושי שלה הייתה 4.8 נקודות כאשר הציון הממוצע, שמיקם אותה במקום החמישי, הוא 13.666 נקודות. נצר, שמתאמנת כרגע בספרד, שיפרה את תוצאותיה מהמוקדמות.

אנדריי מדבדב, סגן אלוף אירופה שיישא את דגל ישראל הערב בטקס הסיום, שיפר את תוצאותיו מהמוקדמות באותו התרגיל. הישראלי שניסה לזכות במדליה שמינית עבור המשלחת הישראלית, קיבל על הקפיצה הראשונה 14.866 נקודות ועל השנייה 14.500 נקודות, עם דרגת קושי של 5.6 נקודות.

מרחק מינימלי מהפודיום. אנדריי מדבדב (עמית שיסל, באדיבות הוועד האולימפי בישראל)

הוא קיבל ציון ממוצע של 14.633 נקודות שהעמיד אותו במקום השני הזמני, אך הוא הוא נותר מחוץ לפודיום כשסיים 0.016 נקודות בלבד מהמקום השלישי, לאחר שהמתעמלים אחריו ביצעו תרגילים טובים יותר שדחקו אותו אל המקום הרביעי.

עבור נבחרת הגברים התחרות במינסק נחשבה להכנה בלבד לקראת אליפות העולם שתיערך באוקטובר בגרמניה, מה שמסביר את אי ההגעה של אלכס שטילוב וארטיום דולגופיאט אל הגמרים וכן את אי הזכייה של מדבדב במדליה. המתעמלים הגיעו בשיאם אל אליפות אירופה שהייתה באפריל וכעת פניהם אל התחרות החשובה של השנה, בה יוכלו לקבוע קריטריונים למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020.

מעבר לכך, במהלך היום קיבל שחקן הבדמינטון מישה זילברמן את מדליית הארד ההיסטורית שלו , לאחר שתמונת הזוכים התבררה בתום הגמר.

מישה זילברמן עם מדליית הארד (עמית שיסל ,באדיבות הוועד האולימפי בישראל)
מישה זילברמן עם מדליית הארד (עמית שיסל ,באדיבות הוועד האולימפי בישראל)

מישה זילברמן בטקס הענקת המדליות (עמית שיסל, באדיבות הוועד האולימפי בישראל)
מישה זילברמן בטקס הענקת המדליות (עמית שיסל, באדיבות הוועד האולימפי בישראל)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי