מדליה ראשונה אי פעם לסן מרינו וקורונה בנבחרת הכדורגל של ספרד

שחקני נבחרת ספרד חוגגים | Atsushi Tomura/Getty Images

עדכונים חיים מטוקיו: הקופץ במוט סם קנדריקס נדבק בעיתוי מתסכל, האוסטרלים עברו בדיקות. וגם: האחים הקרואטים עשו זאת שוב

12:20: קורונה בנבחרת ספרד בכדורגל

אחרי שהעפילה לרבע גמר הטורניר האולימפי, נבחרת ספרד הודיעה שיש בסגל שלה שני מאומתים לקורונה. ספרד תפגוש כבר ביום שבת את חוף השנהב ברבע הגמר של הטורניר שמות השחקנים החיוביים לא פורסמו עדיין.

9:35: מדליה היסטורית לסן מרינו

קבלו את המדינה הקטנה אי פעם עם מדליה אולימפית: סן מרינו חגגה היום עם הקלעית אלסנדרה פרילי, שהעניקה למדינת הפצפונת עם 34 אלף תושבים בלבד, ארד היסטורי בתחרות הטראפ נשים. סן מרינו שלחה נציגים לאולימפיאדה מאז 1960, והיום סוף סוף קיבלה מדליה ראשונה.

9:00: החשש הוסר: נבחרת האתלטיקה האוסטרלית תוכל להתחרות

איגוד האתלטיקה האוסטרלי החליט לנקוט במשנה זהירות לאור ההידבקות של הקופץ במוט האמריקאי סם קנדריקס בקורונה, ושלח את כל משלחת האתלטיקה לבידוד – פחות מ-24 שעות לפתיחת תחרויות האתלטיקה בטוקיו. אלא שכעבור זמן קצר הגיעה צפירת ההרגעה: הספורטאים שעברו בדיקות מהירות, קיבלו תשובות שליליות ללא יוצא מהכלל, ויוכלו להתחרות כרגיל.

7:20: אלוף העולם בקפיצה במוט נמצא חיובי לקורונה ולא ישתתף באולימפיאדה

הדרך של ארמנד דופלאנטיס לזהב נראית סלולה: סם קנדריקס האמריקאי, שנחשב ליריב העיקרי של הכוכב השבדי, נמצא חיובי לקורונה רגע לפני פתיחת תחרויות האתלטיקה, ולא ייקח חלק במשחקים. קנדריקס יועד לזכות במדליית הכסף, וכעת נראה שהקרב על הכסף והארד פתוח.

ארמנד דופלאנטיס
ארמנד דופלאנטיס | CHRISTINE OLSSON / Contributor

4:35: האחים הקרואטים עשו זאת שוב

מדליות ראשונות חולקו ביום השישי של המשחקים: האחים הקרואטים ואלנט ומרטין סינקוביץ' שחזרו את ההישג מריו 2016 וזכו בזהב במקצה הזוגות גברים בחתירה, עם זמן של 6:15.29 דקות. פאול דונובן ופינטן מקארתי העניקו לאירלנד מדליית זהב היסטורית בחתירה, כשניצחו את מקצה הזוגות גברים למשקל קל.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי