הרבלייף תאמץ את הוועד האולימפי עד טוקיו 2020

סרגיי ריכרט ורון פורת. מחזיקים אצבעות
סרגיי ריכרט ורון פורת. מחזיקים אצבעות |

החברה תעניק חסות תזונתית בשווי 1.5 מיליון ש"ח: "תחילתו של מסע"

חברת התזונה הרבלייף ישראל, המעודדת ומקדמת אורח חיים בריא ופעיל, חתמה על הסכם חסות עם הוועד האולימפי בישראל, במסגרתו תעניק חסות תזונתית בשווי 1.5 מיליון ש"ח כולל מענק כספי ומוצרים עבור הספורטאים. החסות הינה לתקופה של חמש שנים: למשחקים האולימפיים בריו 2016 ולמשחקים האולימפיים שיהיו בטוקיו ב-2020. כמו כן, היא תמשיך להעניק חסות גם לנבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית.

הכספים לוועד האולימפי בישראל במסגרת החסות של הרבלייף ישראל יוקדשו לעזרה באימונים ולצרכיהם התזונתיים של הספורטאים, חברי הסגל האולימפי. בנוסף תעביר החברה מוצרי תזונה בהתאמה אישית לכל ספורטאי, בפיקוח של המחלקה הרפואית של היחידה לספורט הישגי.

"המשקיעים בטוחים: עולם הספורט – הדבר הגדול הבא"

יגאל כרמי, יו"ר הוועד האולימפי בישראל: "הוועד האולימפי בישראל שמח מאוד על שיתוף הפעולה עם חברת הרבלייף ישראל מהמובילות בתחומה בעולם. יחד נפעל להגברת המודעות לאורח חיים בריא של הספורטאים  והאוכלוסייה כולה. זהו תחילתו של מסע ארוך טווח לקידום הספורט בישראל ושינוי תפיסת עולם בקרב האוכלוסייה הרחבה לאורח חיים בריא שעיקרו הקפדה על תזונה נכונה ומבוקרת בשילוב פעילות ספורטיבית".

אורנשטיין, זייף, ריכטר, פורת, זייף, כרמי ולוסטיג (באדיבות הוועד האולימפי בישראל)

רון פורת, מנכ"ל הרבלייף ישראל מסר: "בהמשך למדיניות חברת הרבלייף המעודדת ומקדמת אורח חיים בריא ופעיל, זו איננה רק סיסמא עבורנו, אלא דרך פעולה ואג'נדה לאורה אנו פועלים הלכה למעשה. הענקת החסות התזונתית לספורטאים האולימפיים של ישראל המיוצגים על ידי הוועד האולימפי, הינה ההוכחה לכך."

"חברת הרבלייף ישראל ואני העומד בראשה, מאחלים לכל ספורטאי ישראל וחברי הסגל האולימפי בפרט, הצלחה במשחקים האולימפיים. מחזיקים להם אצבעות, מקווים ובטוחים כי ייצגו את מדינת ישראל בכבוד ובהצלחה."

חברת הרבלייף העולמית מעניקה חסויות למעל 250 נבחרות ואירועי ספורט בכל העולם, כולל לשחקן הכדורגל המפורסם כריטיאנו רונאלדו, נבחרת הכדורגל LA Galaxy  וספורטאים נוספים מתחומים שונים ברחבי העולם.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי