תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פותח קריירה בליגת העל: שחר הבר יאמן את עירוני רחובות

הבר הבר | איגוד הכדוריד
המאמן החדש ששימש בעבר כעוזר מאמן במכבי ראשון לציון, יחליף את ג'ו מתתיה שנפרד מהמועדון אחרי ארבע שנים. הקבוצה החתימה לעוד עונה את המרכז/מקשר הסרבי דיאן פראליצה
קבוצת הכדוריד של עירוני רחובות מבצעת שינוי בעמדת המאמן ומחתימה לעונה הבאה את שחר הבר, ששימש בעבר כמאמן נבחרת ישראל והדריך בנבחרות הצעירות. הבר, 44, שגדל כשחקן בהפועל רחובות, סוגר מעגל ומתמנה לראשונה למאמן ראשי בליגת העל, אחרי ששימש בעבר כעוזר מאמן מכבי ראשל"צ.

"אני מאוד נרגש לסגור מעגל ברחובות, ומלא מוטיבציה להצליח במקום מצוין, שיש בו תשוקה גדולה לכדוריד. ג'ו השאיר קבוצה טובה ומאומנת, וכיף להמשיך את מה שהוא עשה", הבהיר הבר. לעומתו, ג'ו מתתיה, שהעלה את רחובות חזרה לליגת העל, והדריך אותה בשלוש העונות האחרונות (הוביל אותה פעמיים לפליאוף העליון) - חתם קדנציה של ארבע שנים במועדון.

מתתיה: "אני שמח מאוד ששחר מקבל את הקבוצה. אני מאחל המון הצלחה לשחר ולעירוני רחובות. אני מאוד גאה על התקופה ועל מה שעשינו בה. זה מועדון שמאוד התחברתי אליו, לכולם, ואני יוצא בהרגשה טובה".ברחובות החתימו לעונה נוספת את המרכז/מקשר הסרבי דיאן פראליצה, ממצטייני העונה החולפת.


במכבי דימונה הודיעו על הארכת חוזהו של המאמן הסרבי הצעיר והמוערך, אנדראה ווקייביץ', שימשיך במועדון יחד עם המקשר בויאן מיטרוביץ'.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ