תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אהבה ישראלית בשבדיה וליגיונרית חדשה בכדוריד הנשים

טלי בראל עם רם טורקניץ | איגוד הכדוריד
טלי בראל חתמה בהלמסטד והצטרפה לבן זוגה רם טורקניץ, שכבר החל לשחק במדי ורברג מהליגה השבדית הבכירה: "הגשמת חלום ילדות. המרחק בין המועדונים שלי ושל רם הוא חצי שעה, כך שנגור יחד ואני מאושרת"
טלי בראל, שחקנית נבחרת ישראל ומכבי ראשל"צ בעונה שעברה, חתמה בקבוצה השבדית דרוט-הלמסטד. בראל עשתה את המעבר והצטרפה לבן זוגה, רם טורקניץ, שחקן נבחרת ישראל, שחתם וכבר משחק בקבוצת ורברג מהליגה השבדית הבכירה.

בראל מצטרפת לאחד המועדונים המעוטרים בשבדיה (11 אליפויות), שירד לליגת המשנה וינסה לשוב לליגה הבכירה. בראל סיפרה לאחר החתימה: "זו הגשמת חלום ילדות. אני שואפת לעשות את קפיצת המדרגה וזו הזדמנות עבורי להשתלב בכדוריד בסגנון שונה מהארץ. הקבוצה כבר החלה להתאמן ביולי ואני אצטרף בשבוע הקרוב לקראת משחקי האימון. אני רוצה להודות למכבי ראשל"צ ולמכבי פ"ת, שבה גדלתי על הכל".

בראל גם התייחסה לחבירה לבן זוגה, כאשר השניים הכירו בעת ששיחקו בקבוצות הגברים והנשים של מכבי ראשל"צ, מחזיקות גביעי המדינה: "המרחק בין הערים והמועדונים שלי ושם רם הוא כחצי שעה ברכבת, כך שנגור יחד בוורברג ואני מאושרת".הליגיונרית היחידה בכדוריד הנשים. טלי בראל (באדיבות איגוד הכדוריד)


בראל בשלב זה היא הליגיונרית היחידה בכדוריד הנשים, אבל בהחלט ייתכן שהיא לא תהיה לבד, שכן עמית איזק שסיימה חוזה בליגה בדנמרק עשויה להמשיך בכדוריד (במקביל היא בודקת גם הצעות מהארץ). בשנים האחרונות שיחקו באירופה ניצן דונאי (בספרד) ולפני כן שיר וקרט (בבולגריה).

בכל מקרה, המהלך הוא המשך לקיץ שבו שחקנים ישראלים יוצאים לאירופה - דניאל מוסינדי חתם בארלנגן מהבונדסליגה הגרמנית, אדיר כהן חתם בסגנית אלופת שווייץ וינטרטור, דן טפר חתם בשארבור מליגת המשנה בצרפת וטורקניץ כאמור בליגה הבכירה בשבדיה. בנוסף אליהם, יונתן דיין ממשיך בגומרסבאך ויואב למברוזו באייזנהאך - שתיהן מליגת המשנה בגרמניה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ