תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"התקווה" נוגן באבו דאבי: שגיא מוקי זכה במדליית הזהב

שגיא מוקי לאחר הזכייה בזהב
אלוף אירופה עד 81 ק"ג ניצח בגמר את קאסה הבלגי בניקוד זהב וקיבל את המדליה מהשרה מירי רגב. יריב איראני פרש בחצי הגמר בטענה לפציעה ומנע מפגש מול הישראלי. בוטבול (עד 73 ק"ג) הודח בשמינית
יש מדליית זהב ישראלית בגראנד סלאם אבו דאבי. שגיא מוקי, אלוף אירופה המכהן, זכה במקום הראשון במשקל עד 81 ק"ג והמנון התקווה התנגן באבו דאבי. כזכור, המשלחת הישראלית מתמודדת בנסיכות תחת דגל כחול-לבן כששרת הספורט מירי רגב מלווה את הג'ודאים.מוקי, שניצח באיפון בסיבוב השני, פגש בשמינית הגמר את ארתור רייט האמריקני וניצח אותו באיפון תןך 12 שניות. בקרב על חצי הגמר ניצח באיפון יריב מקזחסטן ובקרב על הגמר גבר על דה וויט ההולנדי, הנחשב ליריב חזק עד מאוד. אגב, אלוף העולם האיראני פרש בחצי גמר לאחר שהתלונן על פציעה ולאחר מכן פרש גם מהקרב על הארד על מנת לא לעמוד על הפודיום לצד הישראלי. מוקי עלה לגמר נגד קאסה הבלגי ולאחר שלא הושגה הכרעה החמש דקות השניים הלכו לניקוד זהב, שם הצליח אלוף אירופה להצמיד את כתף יריבו לקרקע והביא לסיום הקרב.זמן קצר לאחר מכן עלה במסגרת הסיבוב השני עד 73 ק"ג טוהר בוטבול, שגבר בווזארי על קרדסביץ' ממונטנגרו, אבל בשמינית הגמר הפסיד לארטם חומולה האוקראיני. בסבב הנשים התחרו כל נציגות ישראל כבר אתמול, אבל אליס שלזינגר שמייצגת את בריטניה במשקל עד 63 ק"ג נכנעה ברבע הגמר והפסידה גם בקרב הראשון בבית הניחומים.


כידוע, ביום התחרויות הראשון סיימה המשלחת הישראלית עם לא פחות משלוש מדליות ארד: גילי כהן (עד 52 ק"ג), תמנע נלסון לוי (57) וברוך שמאילוב (66).
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ