תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מירי רגב זכתה למחמאות: "היתה לצד הג׳ודו הישראלי בצמתים רבים​"

שגיא מוקי עם מירי רגב ועם אורן סמדג'ה שגיא מוקי עם מירי רגב ועם אורן סמדג'ה | צילום: איגוד הג'ודו
עם התגבשותה של הממשלה החדשה, איגוד הג'ודו נפרד משרת הספורט היוצאת: "היתה שם עבורנו כשהיו קשיים דיפלומטיים" והחמיא לשר הנכנס חילי טרופר: "מדובר באדם ערכי ורציני"
עם התגבשותה של הממשלה החדשה, איגוד הג'ודו בישראל הודה הבוקר (ראשון) לשרת הספורט היוצאת מירי רב ובירך את את השר הנכנס חילי טרופר.

בהודעה שפורסמה מטעם איגוד הג'ודו נכתב: "עם התגבשותה של הממשלה החדשה זה הזמן להגיד תודה לשרת הספורט היוצאת מירי רגב, וברוך הבא לשר הנכנס חילי טרופר. השרה רגב היתה לצד הג׳ודו הישראלי בצמתים רבים. מעבר לעזרה הכלכלית, היא היתה שם כשניסו למנוע מאיתנו להגיע ולהתחרות במדינות ערב, כשניסו לנדות אותנו, כשלא הסכימו שיתלוו אלינו מאבטחים, ובזכות הגעתה זכינו לאבטחה. היא היתה עבורנו כשהיו קשיים דיפלומטיים ופעלה מאחורי הקלעים, היא עזרה באירוח תחרויות בינלאומיות, בקשר עם גורמים בינלאומיים ובפעילות בכל שעה בה ביקשנו את עזרתה. מגיעה לה תודה גדולה מכל קהילת הג׳ודו הישראלי וממני אישית: תודה על מה שעשית עבורנו ובהצלחה גדולה במשרד התחבורה.

"את השר הנכנס חילי טרופר איני מכיר באופן אישי, אבל ממה שניתן להתרשם, מדובר באדם ערכי ורציני, איש שחייו מוקדשים לחינוך וערכים, אוהד ספורט מושבע. אני בטוח שהשר טרופר ילמד את הספורט שלנו לעומק כפי שהוא עשה בתחומים אחרים, יעמיק את השימוש בספורט ככלי חינוכי וקהילתי, ויכיר בספורט הישראלי ובחשיבותו למגוון תחומי חיים, הן מבחינה חינוכית וערכית, הן במישור הבינלאומי והן ככלי חברתי. אנחנו כבר מחכים לאימון הג׳ודו הראשון שלו עם נבחרת ישראל".

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ