תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קליעה: מקום 5 באליפות העולם עד גיל 21 לטל אנגלר עם שיא ישראלי פנטסטי

טל אנגלר | אתר רשמי
נערת הפלא של הקליעה בישראל לא עוצרת. באליפות העולם לנשים עד גיל 21 העפילה אנגלר בת ה-17 לגמר, עם שיא בוגרות ששווה לרוב גמר אולימפי
חניכתו של גיא סטריק העפילה לגמר אליפות העולם עד גיל 21 עם 587 נקודות, שיפור עצום של 5 נקודות משיא הבוגרות הלאומי הקודם שקבעה בחודש שעבר בתחרות גביע העולם במינכן, ותוצאה ששווה גמר אולימפי לרוב.
 
 
בגמר ירדה אנגלר אל המקום החמישי לאחר שירתה 423.7 נקודות. כל הפודיום נשלט על ידי קלעיות מסין (באולימפיאדה מותר רק לשתיים ממדינה), ואחריהן קלעית מארצות הברית.
 
 
בהמשך השבוע תתחרה הקלעית מהפועל מעברות במקצוע אולימפי נוסף בו קבעה השנה שיא לאומי לבוגרות, רובה אויר. יחד עמה מתחרים במקצועות השונים, מור חי רבי ממכבי רעננה ודוד סינגוף מהפועל אשקלון.

טל אנגלר. ממשיכה לדהור
טל אנגלר. ממשיכה לדהור
 
 
מאמן המשלחת גיל סימקוביץ: "טל ירתה יפה ויישמה את כל מה שלמדה במחנות האימון בחו"ל עם גיא סטריק. למרות העייפות היא שמרה על ריכוז, התמודדה עם הרוח במטווח ושמרה על מחשבה חיובית אפילו שהיה לה קצת חוסר מזל בסוף".
 
 
אנגלר: "ידעתי כבר בשיא הקודם במינכן שזו תוצאה נמוכה מדי ואני חייבת לשבור אותו. אני שמחה שהצלחתי להביא את הרמה שאני מסוגלת אליה בתחרות ומקווה שככל שאשתפשף בפיינלים אני אהיה מוכנה גם בהם. מאוד רציתי להפריד בין הסיניות על הפודיום".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ