תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קטי ספיצ'קוב זינקה אל המקום השני באנושימה

קטי ספיצ'קוב | sailing energy
גולשת הרוח מאילת פתחה פער של שתי נקודות מהמקום השלישי לקראת שלושת השיוטים האחרונים באתר השייט של טוקיו 2020, שיוט המדליות ייערך ביום רביעי. יואב כהן הידרדר למקום התשיעי
קטי ספיצ'קוב זינקה הבוקר (שני) באנושימה אל המקום השני בתחרות הקדם אולימפית באתר השייט של טוקיו 2020. בשני השיוטים המוקדמים יותר היום ביפן סיימה קטי במקומות 3 ו-6, אבל בשיוט השלישי והאחרון ניצחה וכך זינקה בדירוג.

גולשת הרוח האילתית פתחה פער של שתי נקודות מהאלופה האולימפית, שרלין פיקון הצרפתיה שמדורגת במקום השלישי, ופער שלוש נקודות ממדליסטית הארד האולימפית סטפניה אלפוטינה הרוסיה שבמקום הרביעי. מהבריטית המצוינת, אמה ווילסון, שמדורגת חמישית, רחוקה ספיצ'קוב תשע נקודות הפרש. 

מחר יתקיימו שלושת השיוטים האחרונים ומחרתיים שיוט המדליות - ולא נראה כי חבורת הצמרת יכולה לסכן את זכייתה של הסינית יונשו לו במדליית הזהב, שכן היא רחוקה מקטי 12 נקודות. מסתמן כי ישראל, צרפת ורוסיה ייאבקו עד הסוף על הכסף והארד.ספיצ'קוב הבוקר. צעד משמעותי לעבר מאבק על מדליה (איגוד השייט)


בגברים, הגולש יואב כהן ירד מהמקום הרביעי אל מקום התשיעי (סיים הבוקר במקומות 18,10,10) והוא רחוק 16 נקודות מהמקום השלישי. ב-470 מדורגות גיל כהן ונועה לסרי במקום ה-13 (17,5,17) ובגברים, ניתאי חסון וטל הררי 19 (19,24,6). בסירת הלייזר מדורג שגיא גלנץ 30.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ