אליפות אירופה לנוער בגלשני רוח: ישראל גרפה את כל מדליות הזהב

אליפות אירופה לנוער בגלשני רוח: ישראל גרפה את כל מדליות הזהב אליפות אירופה לנוער בגלשני רוח במכמורת | איגוד השייט
הצלחה מסחררת לחבורה בכחול-לבן בתחרות הבינלאומית הראשונה אי פעם במכמורת: כפרי הוכתרה לאלופת אירופה אחרי שעשתה זאת בשנה שעברה בתחרות עד גיל 15, בה זכתה השנה שטיינברג. לב והלפרין זכו בגברים
אליפות אירופה בגלשני רוח עד גיל 17 הסתיימה במכמורת עם קוורטט ישראלי של ארבעה אלופי אירופה - כל ארבע מדליות הזהב של הקטגוריות השונות חולקו לספורטאי הנבחרת בכחול-לבן, והמארגנים החליטו כי במקום להשמיע את התקווה ארבע פעמים היא תנוגן פעם אחת כשכל הארבעה על דוכן המנצחים.

מיקה כפרי הוכתרה כאלופת אירופה עד 17 לאחר שבשנה שעברה זכתה באליפות היבשת עד 15, בקטגוריה עד גיל 15 הוכתרה תמר שטיינברג מהפועל שדות ים, בתו בת ה-13 של מאמן נבחרת הגברים גור שטיינברג, שנאלץ להחמיץ את התחרות ואת הטקס מכיוון שהוא נמצא בתחרות הקדם אולימפית ביפן.


בגברים, רותם לב מהפועל אילת הוכתר כאלוף עד גיל 17 ביום בו חברתו למועדון קטי ספיצ'קוב זכתה במדליית הארד בתחרות הקדם אולימפית, ודניאל הלפרין משדות ים הוא אלוף אירופה עד 15.

בסך הכל זכתה ישראל בשמונה מדליות. עידו פומרנץ הוא סגן אלוף אירופה עד 17, אסף זיו כנל עד 15, וכך גם לינוי שוורץ בנשים עד 17. במדליית ארד זכה רום לוי שהשלים פודיום כל ישראלי בנערים עד 15. 170 מתחרים מ-18 מדינות השתתפו בתחרות הבינלאומית הראשונה אי פעם שהתקיימה במכמורת.



תמר שטיינברג אחרי הזכייה (איגוד השייט)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • אינטר
    1
    סלביה פראג
    1
    Live
  • ליון
    1
    זניט סט. פטרסבורג
    1
    Live
  • אייאקס
    3
    ליל
    0
    Live
  • בנפיקה ליסבון
    1
    רד בול לייפציג
    2
    Live
  • צ'לסי
    0
    ולנסיה
    1
    Live
  • בורוסיה דורטמונד
    0
    ברצלונה
    0
    Live
  • נאפולי
    2
    ליברפול
    0
    Live
  • זלצבורג
    6
    גנק
    2
    Live
  • בית"ר ירושלים
    0
    הפועל חיפה
    2
    Live
  • הפועל אסי גלבוע
    0
    מכבי צור-שלום
    3
    Live
  • מ.ס שיכון המזרח
    2
    מכבי עירוני נתיבות
    3
    Live
  • מכבי נוג'ידאת
    1
    מכבי אום אל פאחם
    2
    Live
  • עירוני נשר
    3
    הפועל בני מוסמוס
    2
    Live
  • בית"ר רמת גן
    7
    בני יפו אורתודוכסים
    2
    Live
  • עירוני שדרות
    5
    מועדון ספורט עירוני כסייפה
    4
    Live
  • מ.ס. צעירי טייבה
    3
    הפועל קלנסוואה
    1
    Live
  • עוצמה חולון
    0
    בית"ר כפר סבא
    4
    Live
  • הפועל פתח תקוה
    0
    הפועל א.א. פאחם
    1
    Live
  • בני סכנין
    2
    מ.ס כפר קאסם סוהיב
    1
    Live
  • בני לוד
    1
    הפועל אשקלון
    3
    Live
  • הפועל רמת גן
    0
    מכבי פתח תקוה
    1
    Live
  • אסטון וילה
    0
    ווסטהאם
    0
    Live
  • טורינו
    1
    לצ'ה
    2
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ