גביע האתגר: מדליית זהב ללינוי אשרם, ארד לניקול זליקמן

גביע האתגר: מדליית זהב ללינוי אשרם, ארד לניקול זליקמן לינוי אשרם, ניקול זליקמן | איגוד ההתעמלות
המתעמלות האמנותיות של ישראל זכו להישגים בתחרויות המתקיימות בעיר קלוז' שברומניה. אשרם סיימה ראשונה בקרב רב, זליקמן במקום השלישי. השתיים העפילו לכל הגמרים האישיים
המתעמלת האמנותית לינוי אשרם זכתה אחר הצהריים (שבת) במדליית הזהב בקרב-רב (88.850 נקודות) ואילו ניקול זליקמן השיגה את מדליית הארד (85.100 נקודות), בתחרויות גביע האתגר בעיר קלוז׳ שברומניה.

אשרם וזליקמן סיימו שני ימי מוקדמות בהם העפילו שתיהן לכל הגמרים האישיים: לינוי אשרם העפילה לגמר החישוק (23.250 נק׳) והאלות (23.600 נק׳) כשהיא מדורגת ראשונה, לגמר הכדור (22.750 נק׳) כשהיא מדורגת שנייה ולגמר הסרט (19.250 נק׳) מהמיקום השישי. זליקמן העפילה לגמר הסרט (20.050 נק׳) מהמקום השני, לגמר הכדור (21.800 נק׳) מהמקום השלישי, לגמר החישוק (21.800 נק׳) מהמקום השישי ולגמר האלות מהמקום השמיני עם 21.450 נקודות.


הנבחרת הקבוצתית של ישראל בהתעמלות אומנותית זכתה הערב במקום הראשון בקרב-רב לאחר שני ימי מוקדמות מוצלחים בהם השיגה סך של 50.250 נקודות וגברה על אזרבייג׳ן שסיימה שנייה ואוקראינה השלישית. הנבחרת העפילה לשני הגמרים שיתקיימו מחר - לגמר הכדורים מהמיקום הראשון עם 26.650 נק׳ ולגמר התרגיל המעורב עם 23.6 נק׳ מהמיקום השלישי.

יום מוצלח לנבחרת ההתעמלות. (באדיבות איגוד ההתעמלות)
יום מוצלח לנבחרת ההתעמלות. (באדיבות איגוד ההתעמלות)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • אינטר
    1
    סלביה פראג
    1
    Live
  • ליון
    1
    זניט סט. פטרסבורג
    1
    Live
  • אייאקס
    3
    ליל
    0
    Live
  • בנפיקה ליסבון
    1
    רד בול לייפציג
    2
    Live
  • צ'לסי
    0
    ולנסיה
    1
    Live
  • בורוסיה דורטמונד
    0
    ברצלונה
    0
    Live
  • נאפולי
    2
    ליברפול
    0
    Live
  • זלצבורג
    6
    גנק
    2
    Live
  • בית"ר ירושלים
    0
    הפועל חיפה
    2
    Live
  • הפועל אסי גלבוע
    0
    מכבי צור-שלום
    3
    Live
  • מ.ס שיכון המזרח
    2
    מכבי עירוני נתיבות
    3
    Live
  • מכבי נוג'ידאת
    1
    מכבי אום אל פאחם
    2
    Live
  • עירוני נשר
    3
    הפועל בני מוסמוס
    2
    Live
  • בית"ר רמת גן
    7
    בני יפו אורתודוכסים
    2
    Live
  • עירוני שדרות
    5
    מועדון ספורט עירוני כסייפה
    4
    Live
  • מ.ס. צעירי טייבה
    3
    הפועל קלנסוואה
    1
    Live
  • עוצמה חולון
    0
    בית"ר כפר סבא
    4
    Live
  • הפועל פתח תקוה
    0
    הפועל א.א. פאחם
    1
    Live
  • בני סכנין
    2
    מ.ס כפר קאסם סוהיב
    1
    Live
  • בני לוד
    1
    הפועל אשקלון
    3
    Live
  • הפועל רמת גן
    0
    מכבי פתח תקוה
    1
    Live
  • אסטון וילה
    0
    ווסטהאם
    0
    Live
  • טורינו
    1
    לצ'ה
    2
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ