תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נשיא הוועד האולימפי: "ממשיכים בהכנות למשחקים האולימפיים"

יגאל כרמי | הוועד האולימפי
יגאל כרמי השתתף בשיחת ועידה שקיים נשיא הוועד האולימפי הבינלאומי ד"ר תומאס באך, ושיתף כי כל המדינות הצביעו פה אחד לקיים משחקי טוקיו לאור משבר הקורונה: "מאחר שהמצב מאוד נזיל אין לקבל החלטה דרסטית"
יגאל כרמי, יו"ר הוועד האולימפי בישראל, השתתף היום (רביעי) בשיחת ועידה שקיים נשיא הוועד האולימפי הבינלאומי ד"ר תומאס באך וסיפר את עיקר הדברים: "בשעת משבר קשה זו, תומאס באך מאד גאה באחדות ובסולידריות שמפגינות 206 המדינות החברות בתנועה האולימפית, מה שמאפיין את המשבר הנוכחי הוא קצב השינויים המהיר".

"מאחר שהמצב מאוד נזיל אין לקבל החלטה דרסטית כעת, ארבעה חודשים לפני משחקי טוקיו. לכן, אנו ממשיכים בהכנות למשחקים האולימפיים תוך שמירה על מספר עקרונות שהעיקרים בהם: שמירת בריאות כולם היא מפתח לכל החלטה, אנו נשמור על האינטרסים של הספורטאים, התנועה האולימפית והשותפים שלנו".

"עבודה משותפת עם התאחדויות הספורט הבינלאומיות השונות, להתאים את מבחני השגת הקריטריון לטוקיו למציאות שהשתנתה ללא הכר". בסוף דבריו נערכה הצבעה ומדינות אירופה אימצו פה אחד (גם ישראל הצביעה בעד) את עקרונות IOC לקיום משחקי טוקיו לאור משבר הקורונה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ