מקום שביעי לשליחים באליפות העולם לנוער בבודפשט

אנסטסיה גורבנקו, רון פולונסקי, לאה פולונסקי וגל כהן גרומי אנסטסיה גורבנקו, רון פולונסקי, לאה פולונסקי וגל כהן גרומי | באדיבות איגוד השחייה
אנסטסיה גורבנקו, ששחתה רביעית עבור הנבחרת, עשתה זאת בזמן המהיר ביותר מבין כל הנערות ששחו בגמר מכל הנבחרות, 53.67 שניות. אביב ברזלי שחתה בגמר 200 מ' גב וסיימה שמינית
הצגת הגמרים השלישית של אליפות העולם לנוער בשחייה נערכה הערב (חמישי) בבודפשט, עם שתי שחייניות ישראליות במשחים אישיים, וקבוצת שליחים מיקס אחת, שסיימה במקום השביעי בגמר ה-100X4 מטר חופשי.

הרביעייה הישראלית שיפרה ב-43 מאיות את תוצאתה מהבוקר וקבעה 3:32.62 ד׳. זמן הביניים של אנסטסיה גורבנקו, ששחתה רביעית ואחרונה עבור הנבחרת, היה המהיר ביותר מבין כל הנערות ששחו בגמר מכל הנבחרות, 53.67 שניות. שאר זמני הביניים של הישראלים: גל כהן גרומי - 50.23 ש׳, רון פולונסקי - 50.78 ש׳, לאה פולונסקי 57.94 ש׳.


אביב ברזלי, שרשמה הישג הבוקר עם ההעפלה לגמר 200 מטר גב ושבירת השיא הישראלי, שחתה בגמר עצמו 2:14.37 דקות וסיימה במקום השמיני הכללי. לאה פולונסקי זינקה עוד לפני השליחים למשחה חצי הגמר ב-100 מטר חזה, קבעה 1:09.73 דקות וסיימה במקום ה-15 הכללי.


 

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • אינטר
    1
    סלביה פראג
    1
    Live
  • ליון
    1
    זניט סט. פטרסבורג
    1
    Live
  • אייאקס
    3
    ליל
    0
    Live
  • בנפיקה ליסבון
    1
    רד בול לייפציג
    2
    Live
  • צ'לסי
    0
    ולנסיה
    1
    Live
  • בורוסיה דורטמונד
    0
    ברצלונה
    0
    Live
  • נאפולי
    2
    ליברפול
    0
    Live
  • זלצבורג
    6
    גנק
    2
    Live
  • בית"ר ירושלים
    0
    הפועל חיפה
    2
    Live
  • הפועל אסי גלבוע
    0
    מכבי צור-שלום
    3
    Live
  • מ.ס שיכון המזרח
    2
    מכבי עירוני נתיבות
    3
    Live
  • מכבי נוג'ידאת
    1
    מכבי אום אל פאחם
    2
    Live
  • עירוני נשר
    3
    הפועל בני מוסמוס
    2
    Live
  • בית"ר רמת גן
    7
    בני יפו אורתודוכסים
    2
    Live
  • עירוני שדרות
    5
    מועדון ספורט עירוני כסייפה
    4
    Live
  • מ.ס. צעירי טייבה
    3
    הפועל קלנסוואה
    1
    Live
  • עוצמה חולון
    0
    בית"ר כפר סבא
    4
    Live
  • הפועל פתח תקוה
    0
    הפועל א.א. פאחם
    1
    Live
  • בני סכנין
    2
    מ.ס כפר קאסם סוהיב
    1
    Live
  • בני לוד
    1
    הפועל אשקלון
    3
    Live
  • הפועל רמת גן
    0
    מכבי פתח תקוה
    1
    Live
  • אסטון וילה
    0
    ווסטהאם
    0
    Live
  • טורינו
    1
    לצ'ה
    2
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ