תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"שתי האגדות עוד כאן". הרשת מגיבה לניצחון פדרר, צפו בתקציר

רוג'ר פדרר ניצח את רפאל נדאל וזכה בשנחאי
עולם הטניס בטירוף אחרי התואר ה-94 של הפנומן על חשבונו של רפאל נדאל. המדורג שני אמר: "לא חשבנו שתהיה לנו שנה כזאת כמו 2017", השור ממאיורקה: "כל הכבוד לרוג'ר על שנה מופלאה"
רוג'ר פדרר ורפאל נדאל הוסיפו היום (ראשון) עוד פרק בהיסטוריה הבלתי נגמרת של היריבות ביניהם, כשהפנומן השוייצרי זכה בטורניר המאסטרס בשנחאי על חשבונו של המדורג 1 בעולם בזכות 4:6, 3:6 נפלא.

פדרר סיכם: "רק לפני שנה רפא ואני היינו במאיורקה לכבוד פתיחת האקדמיה שלו, לא חשבנו שתהיה שנה כזאת כמו 2017. זה היה תענוג לשחק איתו היום ואני מקווה לחזור לפה בשנה הבאה".


נדאל מצידו פירגן ליריבו כמיטב המסורת בין השניים: "כל הכבוד לרוג'ר על שנה מופלאה. נתת משחק פנטסטי היום ומגיעות לך כל הברכות".


פדרר לצד נדאל. האגדה נמשכת
פדרר לצד נדאל. האגדה נמשכת (טוויטר)


המדורג שני בעולם המשיך בשנה המדהימה שלו, כשבגיל 36 זכה בתואר ה-94 שלו בסבב ה-ATP. הוא עקף את איבן לנדל בעל 93 התארים, וכעת שני רק לג'ימי קונורס האמריקאי שמחזיק ב-109 כאלו.

ברשת כמובן הגיבו בהתרגשות לגמר ה-24 בין שתי אגדות הטניס, והרבו להלל את המשחק המצוין. "שתי האגדות עדיין איתנו", "איכות לא הגיונית" ומספר ציוצים משעשעים מחשבון הטוויטר של אליפות ארצות הברית הפתוחה היו מנת חלקם של הגולשים.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ