למען גיוס כספים: טורניר הכדורסל של פירמות עורכי הדין הגדולות

| Cmedia Group

ארגון 'איחוד הצלה' זכה לתרומה מיוחדת, הודות לטורניר כדורסל שיזמה פירמת עורכי הדין הגלובאלית DLA Piper בו לקחו חלק משרדי עוה"ד מהמובילים בישראל

(גודל טקסט)
ג'רמי לוסטמן, נעמי מרילוס, אלי ביר, אלי פולק ושותפי הפירמות המשתתפות
| Cmedia Group

בטורניר אשר נערך בהשתתפותם של נציגי ארגון 'איחוד הצלה' ובכירים מענף המשפט בישראל, התחרו עורכי דין ומתמחים מהמשרדים המובילים אשר השיאו תרומה והעניקו חסות לאיחוד הצלה. בין המשרדים שלקחו חלק: ארנון, תדמור-לוי, ברנע, גורניצקי GNY, גולדפרב גרוס זליגמן, הרצוג, נשיץ, ברנדס, אמיר ושות', פישר (FBC), פירט וילנסקי מזרחי כנעני, ש. הורוביץ ושיבולת.

המנצח בטורניר היה משרד גורניצקי GNY שגבר בגמר על עורכי הדין ממשרד ש. הורוביץ, כאשר רועי קנטור ממשרד גורניצקי GNY הוכתר כשחקן המצטיין (MVP). את הגביע העניק תמיר גודמן, כדורסלן עבר ישראלי-אמריקאי אשר נבחר לרשימת 25 הכדורסלנים הטובים במדינת מרילנד, ואף כונה "מייקל ג'ורדן היהודי" על ידי ספורטס אילוסטרייטד ומגזין הכדורסל של ESPN.

בסוף הערב ערכו המשתתפים, אשר הצליחו לגייס יחד כ-150 אלף שקל, טקס לחשיפת האופנוע החדש אשר נרכש באמצעות הכסף שגויס וישמש מעתה את מתנדבי הארגון ברחבי תל אביב והסביבה. באיחוד הצלה הסבירו כי יתרונותיו של האופנוע באים לידי ביטוי בקיצור זמן ההגעה לחולה או פצוע כאשר האופנולנס מנווט במהירות בתנועה הצפופה בערים הגדולות ומשמש את המתנדבים הפועלים בכל עת ובכל שעה להצלת חיי אדם.

אלי ביר, אלי פולק, ג'רמי לוסטמן, שי יסקול
| יח"צ – חד פעמי, Cmedia Group

עו"ד ג'רמי לוסטמן העומד בראש השלוחה הישראלית של DLA Piper מסר: "אנו גאים ליזום זו השנה השנייה ברציפות ולספק את ההזדמנות להפגנת השותפות והנדיבות של הקהילה המשפטית הישראלית. אנו שמחים כי האופנוע החדש שנתרם לאיחוד הצלה יסייע בהצלת חיי אדם ברגעי אמת".

אלי ביר, נשיא ומייסד איחוד הצלה מסר: "זו השנה השנייה שפירמת עורכי הדין הגלובאלית DLA Piper מקיימת את טורניר הכדורסל כחלק מתמיכתה במאמצי הצלת החיים של איחוד הצלה. אני מבקש להודות לכל פירמות עורכי הדין המובילות של ישראל, והשחקנים המשתתפים, ובמיוחד לעו"ד ג'רמי לוסטמן על כך שגרמו לזה לקרות. בתקופה זו של השנה, אנו נמצאים בעיצומם של הימים הנוראים, בהם אנשים מבלים זמן בהרהורים על מעשיהם ושם אנו מתפללים שכולנו כתובים בספר החיים. האופנולנס שנתרם מכספי הגיוס בטורניר הזה יעזור להציל חיים נוספים בישראל ואין ברכה גדולה מזו. ג'רמי וכל החברות עם DLA Piper הפכו לשותפים אמיתיים לא רק בעולמות המשפט, אלא גם בהצלת חיים".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי