קרב צמוד על הזהב ב-470 מצד שדה ולסרי הסתיים בהפסד לעבו ורוז

| איגוד השייט
| איגוד השייט
| איגוד השייט

בתום שלושה ימי תחרות בתל אביב ומאבק צמוד מצד הצמד המעורב, היו אלה הגברים משדות ים שזכו. בלייזר האולימפי ניצחו מאור בן הרוש מנהריה בגברים ושי קקון בנשים

 מאבק מרשים עד הרגע האחרון ב-470 היה מצד הצמד החדש והמעורב, גבר ואשה, טל שדה ונועה לסרי משדות ים, שניצחו בשניים משלושת שיוטי היום האחרון. לבסוף, שדה ולסרי הסתפקו במדליית הכסף בתחרות הבכורה שלהם עם 15 נקודות (1,1,2) לעומת מאור עבו ויואב רוז שסיימו עם 12 נקודות (2,4,1).

גם מדליית הארד הלכה לשדות ים, לאחר שניתאי חסון וטל הררי סיימו עם 20 נקודות (3,2,4), 8 נקודות לפני צוות הנשים הבכיר כיום, נויה ברעם ושחר טיבי מהפועל תל אביב ואילת בהתאמה. כזכור, החל מאולימפיאדת פריז 2024 תחרות ה-470 היא לזוגות מעורבים בלבד.

אלופת ישראל בלייזר היא שי קקון (2,1,1) עם 9 נקודות תוך שהיא מקדימה ב-9 נקודות את המאמנת וחברתה להפועל שדות ים, נופר אדלמן האולימפית לשעבר. אדוה טייכמן השלימה את הטריו של המועדון על הפודיום עם 32 נקודות, תוך שהיא מקדימה בשובר שוויון את גיל כהן מהפועל ת”א, אף היא עם 32 נקודות.
כהן, מי שהיתה שותפתה של נועה לסרי ב-470 בעבר וייצגה את ישראל בשתי האולימפיאדות האחרונות, סיימה רביעית בדגם שהוא חדש עבורה, לא לפני שפרקה הבוקר את הכתף בעת השיוט השמיני והלפני אחרון, ונלקחה לטיפול בבית חולים. כהן דורגה שלישית עד אז וייתכן כי איבדה בשל כך את המדליה. כעת חשה כהן בטוב.

מאור בן הרוש (5,1,2)  היה דומיננטי לאורך כל התחרות והוביל על פודיום הלייזר טריו של הפועל נהריה כשניצח עם 13 נקודות לפני יואב כפיר עם 24 נקודות (2,9,3) ועידו רחמני (8,4,7) עם 31 נקודות.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי