העוגה, בגד הים והברכה המרגשת מסין: ליאן בן חיים חגגה יום הולדת

ליאן בן חיים
ליאן בן חיים | צילום: אינסטגרם סג'אד גאריבי

אשתו של חלוץ מכבי ת"א כבר בת 27, אז בעלה פינק עם הרבה סטייל בחגיגה קיצית - הרצליה סטייל. כל הפרטים בפנים, כולל המתנה ממשפחת זהבי

כבר הבנתם שהקיץ מביא איתו שלל אירועים ושמחות, חתונות ולידות, אך לא נשכח גם לציין ימי הולדת – בעיקר כשמדובר בחגיגה קיצית, הרצליה סטייל. תגידו הרבה מזל טוב לאשתו של טל בן חיים החלוץ, ליאן, שחגגה אתמול 27 כשהיא נראית מיליון דולר.

 

From yesterday

A post shared by Lian Ben Haim (@lianbenhaim) on

אמנם בן חיים נפצע בגמר הגביע, אך זה לא הפריע לו לשמוח ולרקוד אתמול (רביעי) לכבוד האישה שלו במסיבת צהריים ב”גזיבו” בחוף הרצליה, המקום האהוב על משפחת בן חיים שגרה ממש בסמיכות אליו. לא רק ריקודים, אלכוהול, מתנות ופינוקים, אלא גם על עוגת יום ההולדת אותה הציג החלוץ בבגד ים טרופי. אז ליאן חוגגת, ורוב החברים נמצאים במחנה האימונים של הנבחרת או פזורים בחופשות ברחבי העולם, אבל מי שכן הגיעו הם החבר הטוב, לירוי צעירי וגם טל בנש וגוני שלו שאוטוטו מתחתנים.

לירוי צעירי הגיע לברך

טב”ח והעוגה. מה תגידו על בגד הים?

לא שכחה לברך. שי זהבי

 

מזל-טוב אישה יפה וטובה שלי. בריאות אושר וטוב. אני אוהב אותך! יום-הולדת שמח!!!

A post shared by Tal Ben-Chaim ⚽ (@talbenchaim11) on

החברות הקרובות ליז שכטר ומאי זיו אמנם לא הגיעו לחגיגה אבל לא שכחו לאחל מזל טוב לצלע השלישית שלהן. עוד חברה שלא הגיעה אבל דאגה לברכה סופר מרגשת לתאומה שלה היא שי זהבי, שגם שלחה לליאני הביתה זר פרחים מעוצב. בערב, המשיך הזוג המאושר את הכיף במסעדת ה- TYO האהובה עליהם. שיהיה במזל!

 

My birthday with My besties

A post shared by May Vered Ziv (@mayziv) on

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי