תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

כבשו את מיקונוס: קלטינס והחברה בחופשה מהסרטים

דוד קלטינס ושרון אייזנברג דוד קלטינס ושרון אייזנברג | צילום: אינסטגרם
הקיץ כאן ואיתו החופשות המפנקות של כוכבי ליגת העל, והפעם תפסנו את שחקן בית"ר עם החברה ההורסת בטיול המרענן ביוון. וגם: איך קשור כוכב ברצלונה? לירון שרון עם התמונות
 אחד היעדים הלוהטים והמבוקשים ביותר הקיץ הזה הוא מיקונוס. כולם אוהבים לנפוש בחופים לבנים ומפנקים במרחק של שעה טיסה מארץ הקודש, תשאלו את ליאן וטל בן חיים ששבו משם לפני מספר ימים, ואת בן ולירון שהר שמבלים שם ברגעים אלו ממש. עוד נחזור אל הזוג שהר, אבל מי שעושים דרכם חזרה ארצה ברגעים אלו אחרי חופשה מופלאה באי היווני הם דוד קלטינס ובת הזוג שלו, שרון אייזנברג, שני הבלונדינים הכי שווים של בית״ר ירושלים.

לולי ולולי
 

אמנם קלטינס ספג תבוסה לא נעימה עם נבחרת ישראל ביום ראשון האחרון 3:0 מאלבניה, אבל, השחקן הצעיר גם חגג יום הולדת 22 באותו יום. אז מה עושים ביום הולדת אם לא לטוס עם החברה לחופשה מפנקת? אחרי שחגג בארץ עם המשפחה וקיבל משרון המושלמת שלו מתנה מושלמת (סוני פרו) המריא לולי (שם נרדף לדוד) לחופשה אקזוטית במיוחד במלון סופר איכותי למספר ימים של בטן גב, אוכל טוב ושיכרון חושים, רגע לפני שחוזר להתאמן עם הקבוצה שלו. 

 
המתנה המושלמת


 
בזמן שקלטינס והצמודה לא השתעשעו להם בלהעלות סטוריז קורעים מצחוק לאינסטגרם, הם פגשו גם את שהר ולמזכרת, העלו תמונה אקסטרה פוטוגנית עם הרבה ריבועים וחידה אחת לאוהדי ברצלונה- מי מסתתר בתמונה מאחורה? ובכן התשובה היא: ג'ורדי אלבה שמתנשק עם חברה שלו ובסוף גם הצטלם לצד השחקנים הישראליים.

בדרך למיקונוס
בדרך למיקונוס. צילום: אינסטגרם

הגיעו לחוף מבטחים
הגיעו לחוף מבטחים. צילום: אינסטגרם

הבגד ים החדש של קלטינס
קלטינס מדגמן בגד ים חדש. צילום: אינסטגרם

ואיך אפשר בלי סלפי?
ואיך אפשר בלי סלפי? צילום: אינסטגרם

קלטינס נהנה כמו כוכב
קלטינס נהנה כמו כוכב אמיתי. צילום: אינסטגרם

ותראו את מי הם פגשו
גם הם היו שם! הזוג שהר. צילום: אינסטגרם

חידה לאוהדי ברצלונה
נו עניתם על החידה? צילום: אינסטגרם

הנה התשובה - ג'ורדי אלבה
והנה התשובה: ג'ורדי אלבה. צילום: אינסטגרם


 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ