תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

לשיר אלמליח יש חבר חדש, התגובה שלה מחכה לכם בפנים

שיר אלמליח שיר אלמליח | צילום: רפי דלויה
האקסית ההורסת של אלרואי כהן כבר לא לבד. דוגמנית העל סיפרה ל-TMI על הבחור הלוהט ולא הכחישה שהשניים מנהלים מערכת יחסים. הפרטים המלאים בפנים
הרווקה הלוהטת ביותר בישראל ואשתו לשעבר של אלרואי כהן, שיר אלמליח, שוברת את לבם של הרבה גברים שהיו שמחים לחטוף אותה מעולם הפנויים פנויות, אך כעת מסתבר על פי מדורי בידור כאלו ואחרים שהדוגמנית הישראלית מנהלת זוגיות כבר למעלה מחודש. מי הבחור המאושר? צלם אופנה איטלקי מפורסם בן 41 בשם ג'וזף קארדו.

יכול להיות שהילדה טובה קצרין מנהלת זוגיות טראנס אטלנטית עם איטלניו? כל הסימנים מצביעים שהתשובה לכך חיובית. עוד בחודש שעבר, כשקארדו צילם את אלמליח להפקה במגזין איטרוויו, היא העלתה איתו תמונה פוטוגנית במיוחד לחשבון האינסטגרם שלה. כבר דבר שלא רואים כל יום שהדוגמנית היפיפייה משתפת תמונות של עשרות הצלמים שעובדים איתה. בנוסף, רק אתמול העלה הצלם תמונה של אלמליח לחשבון שלו, מאותה הפקה בדיוק מלפני חודש... במקרה ביום הולדתו ה-41.אלמליח לא הכחישה אך גם לא אישרה ובתגובה בלעדית ל- TMI מסרה: "ג'וסף צלם מדהים ומוערך ברמה בינלאומית, יוצא לנו לעבוד הרבה ביחד בזמן האחרון ואף נפגשנו במקרה בצילומים האחרונים שלי לתוכנית של קשת ובמידה ויהיו התפתחויות מעבר אשמח לעדכן". בשבוע שעבר ראינו כולנו את הידידות המופלאה שנוצרה בין פבלו רוזנברג לבין אלמליח שבילו בפאלמה דה מיאורקה במסגרת תוכנית טיולים חדשה לקשת, ומסתבר שהחבר הטרי הגיע היישר מאיטליה לבקר אותה על סט הצילומים והשניים נראו מאוהבים.

 
 

#behindthescenes #bari @josephcardoofficial @henzolorusso @barbarapastoremakeup #comingsoon

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

 

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

 

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ