תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

הישבן של אנטונלה, הנגיחות עם סוארס והמשחקים בחול: החופשה המושלמת של מסי

ליאו מסי ואשתו ליאו מסי ואשתו | צילום: מסך
הכוכב הגדול של ברצלונה ומשפחתו (כן, גם הילדים) נופשים בימים אלה בקריביים. סרטון ההקפצות עם סוארס, הפרטים המלאים וכל התמונות בפנים
אחרי חתונת השנה בכדורגל העולמי, מר וגברת מסי חגגו ירח דבש משוגע בתוספת שלא הרבה זוכים לה באירוע חגיגי מסוג זה, הילדים טיאגו ומתאו. הקריביים זה יעד מעולה להתאושש מהטירוף של החתונה שלהם שהתקיימה ברוסאריו, עיר הולדתם. מיד לאחר ליל הכלולות, הזוג הוותיק ארז את המזוודות לסנט בארטס, או בשמו העברי סן ברתלמי.

 

⚽️ bien los niños divirtiéndose @leomessi ⚽️The kids having fun

A post shared by Luis Suarez (@luissuarez9) on



מדובר בחופשה חלומית: אי קריבי בשלטון צרפתי אליו העשירים והמפורסמים בורחים בזמן חופשת הקיץ או חג המולד כדי לתפוס קצת שמש וגלים. המשפחה הפוטוגנית עשתה חיים ובעיקר תפסה צבע, כשמסי ואנטונלה נתנו סשנים של משחקי מטקות בזמן שהילדים שיחקו בחול. את מדורי הרכילות העסיק בעיקר הישבן המפורסם של הארגנטינאית ההורסת כפי שניתן לראות בתמונות. מעבר לזמן האיכות המשפחתי, משפחת מסי קפצה לאחד האיים שבאזור לבקר חברים.



משפחה אחרת שאתם מכירים, לואיס סווארס, אשתו סופי והילדים. רק לפני שלושה שבועות בילו כולם באיביזה אבל זה לא הפריע להם להמשיך לחגוג את הקיץ יחד. השמונה המשיכו באותו קו בדיוק כשמסי וסווארס איתגרו את עצמם בנגיחות כשהשאיפה הייתה להגיע למאה. הם כמעט הצליחו והגיעו ל-98. ככה זה כשהעבודה שלך היא גם התחביב.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ