תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

נטע אלחמיסטר ריסקה את הרשת: "אני מתרגשת"

נטע אלחמיסטר נטע אלחמיסטר | צילום: אינסטגרם
הדוגמנית ההורסת ובת זוגו של רמי גרשון הגיעה למיליון עוקבים באינסטגרם לאחר שהעלתה מספר תמונות שלא משאירות הרבה מקום לדמיון. אז מי יותר פופולרית ממנה? הפרטים, התגובה והתמונות הלוהטות בפנים
 זהו זה, היא עשתה זאת. בת הזוג של רמי גרשון, נטע אלחמיסטר, שצמחה באינסטגרם והפכה לדוגמנית אקסטרה עסוקה ואהובה שברה את הרשת והפכה לבעלת מיליון עוקבים. כל זה קרה בקצב מסחרר של קצת למעלה משנה מאז כבשה את ליבנו לראשונה.

 

Salty showers

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) onבשבוע האחרון שיחררה לאוויר אינספור תמונות מטריפות שלה במלדיביים, שם בילתה באירוע סודי של הסוכנות שלה, אליט מודלס, וכנראה שהתמונות על הרקע של גן העדן עשו את העבודה. תוך שבוע ימים בלבד היא צברה מעל 30 אלף עוקבים חדשים שגרמו למספר העגול והלא הגיוני בכלל להגיע במהרה. היפייפיה לא הצליחה להישאר אדישה למאורע המרגש והעלתה פוסט בו היא שולחת לבבות ונשיקות לכל העוקבים שלה ברחבי העולם כשכתבה: "מתרגשת וגאה. תודה רבה לכולם על התמיכה, האהבה והפירגון. תודה". כל הכבוד נטע.אם אתם תוהים לעצמכם איך זה קרה כל כך מהר, נזכיר לכם שעוד לפני שאלחמיסטר התאהבה בכדורגלן שלה, היא יצאה עם הזמר לירן דנינו שהתפעל מיופיה עוצר הנשימה והיה מעלה תמונות שלה לחשבון שלו. משם, הדרך הייתה די ברורה כי בלחיצת כפתור אחת, הייתם יכולים להיכנס לעולמה של הצעירה האמביציוזית שהחלה לצלם את עצמה בחופי ראשון לציון עם בגדי ים שעיצבה.


 

Can't believe that my morning looks like this...#1oakmaldives #elitemaldives #maldives

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) onרק כדי לסבר את האוזן, הישראלים עם הכי הרבה עוקבים ברשת הן שלוש נשים: גל גדות הוונדר וומן שלנו עם 8.8 מיליון עוקבים, בר רפאלי עם 2.5 מיליון עוקבים ובמקום השלישי גבירותיי ורבותיי, נטע אלחמיסטר עם מיליון עוקבים. חכו תראו מה יקרה בעוד שנה.
 

Vacation mode #elitemaldives

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

 

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

 

Pool time #elitemaldives #1oakmaldives

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

 

Only •CHILL•(like every day) #1oakmaldives #maldives #elitemaldives

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

 

Just a second to relax before driving #1oakmaldives #maldives #elitemaldives

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ