תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

האם האקסית של אקס בית"ר ירושלים יוצאת עם אייל גולן?

אייל גולן ורוסלנה רודינה | צילום: אינסטגרם
השמועה הופרכה על ידי מקורבים לשניים, אז הבעלים של הפועל מרמורק עדיין רווק מבוקש. וגם: המסר מרוסלנה רודינה. כל הפרטים בפנים
האם אייל גולן המשיך הלאה מאז הפרידה מהאקסית ההורסת שלו רוסלנה רודינה? בשבוע שעבר דווח שהבעלים של הפועל מרמורק נמצא בזוגיות חדשה עם הילה קרוגמן, האקסית של אקס בית״ר ירושלים תומר ירוחם. כמובן שמדובר בשמועה שהופרכה כיוון שמדובר בקשר ידידותי ולא ברומן מתפתח, כך לטענת מקורבים לשניים שהכירו דרך מורן מזור זוכת "אייל גולן קורא לך" ונתפסו בעבר במספר בילויים משותפים.

 

Let your hair scent do the talking #hairperfume #טוניאנדגיא

A post shared by Hila Krugman | הילה קרוגמן (@hila_krugman) on

 

☆ תהני רוס ☆ אוהבים @ruslanarodina

A post shared by Noam Yona (@noamyonatattoos) onלכל אלה שליבן כמעט נשבר, נכון לעכשיו אין שום קשר רומנטי בין גולן לקרוגמן והזמר עדיין רווק ופנוי להצעות. בימים אלה, אגב, הוא נופש עם הילדודס על החוף של מוש באילת. בעוד שמו של גולן נקשר עם רווקות לוהטות, רודינה המרסקת מתמרנת את הקיץ בין שלל קמפיינים, חופשות עם הילד ועם ה"ידיד" אליעז ששון כשגם במקרה הזה הוכחש כל קשר רומנטי, ואתמול בדומה לאקס היא עשתה קעקוע חדש.

 

@yochibikinis

A post shared by Ruslana Rodina (@ruslanarodina) onכבר סיפרנו לכם לפני כשבועיים שגולן עשה קאבר על קעקוע השפתיים של רודינה וכעת הגיע תורה והיא קיקעקה על הקרסול צמיד עם הכיתוב: "האמיצה היא זאת החופשייה". האם מדובר במסר אל האקס? נראה לנו שכן. רוסלנה חופשייה, רווקה וטוב לה, השאלה מי יהיה בר המזל הבא שיכבוש את האמיצה.שמועות? גולן מבלה עם הילדים (אינסטגרם)
 

@dana_ivinski ❤️❤️ #שבתשלום

A post shared by Ruslana Rodina (@ruslanarodina) on

 

שעות אחרונות במקום המדהים הזה

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

On a Wednesday #beachlife #hot #summer #sunaddict

A post shared by Hila Krugman | הילה קרוגמן (@hila_krugman) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ