תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

רונאלדו שידך: הכירו את הפצצה החדשה של חאמס רודריגס

רונאלדו וחאמס רונאלדו וחאמס | מסך
קשר באיירן מינכן, שעל פי הדיווחים התגרש מדניאלה אוספינה כי בגד בה, מצא אהבה חדשה והקרדיט מגיע ללא אחר מאשר כוכב נבחרת פורטוגל. הפרטים והתמונות כאן
זוכרים שסיפרנו לכם שאחרי שש שנים וחצי של נישואין חאמס רודריגס דניאלה אוספינה הודיעו על פרידה? אז על הנייר הפרידה הייתה שלווה (כפי שאפשר היה לראות מהפוסט של אוספינה באינסטגרם), אבל בקולומביה טוענים בתוקף שהגירושין נובעים מרומן, ששמועות עליו כבר צצו בעבר, בין קשר באיירן מינכן לדוגמנית הרוסיה הלגה לאבקטי.


כבר לא. חאמס ואוספינה


על פי מספר דיווחים שונים השדכן ומי שהכיר בין השניים הוא חברו לקבוצה לשעבר של רודריגס, כריסטיאנו רונאלדו בכבודו ובעצמו. מסתבר שהכוכב הפורטוגלי  הכיר בין החבר לבין הדוגמנית הרוסיה במסיבה, ממש קופידון. חאמס בן ה-26 ולאבקטי בת ה-25 עדיין לא יצאו לתקשורת באופן רשמי, אבל מסתבר שלאחרונה מקורבים מספרים שהיא בירכה את הצמוד שלה שהבקיע את השער ששלח את נבחרת קולומביה ישירות למונדיאל ברוסיה, ארץ מולדתה של המהממת.
במבט חטוף על הדוגמנית הלוהטת אפשר להבין מה תפס את ליבו של הקשר המוכשר, שרק בחודש יולי האחרון הודיע על העובדה שחזר לשוק הרווקות אחרי הפרידה שלו מגרושתו. לרוסיה, אם תהיתם, מעל 3.5 מיליון עוקבים ברשת ביניהם רודריגס ויש לציין כי השניים מפרגנים בלייקים ותגובות ללא הפסקה.את הקשר עם הגרושה, אוספינה, אחותו של שוער ארסנל ונבחרת קולומביה, דוד אוספינה, שומר רודריגס מכל משמר לאור העובדה שלשניים ילדה משותפת, סלומה. אנחנו מחכים שרונאלדו יוציא את הזוג הצעיר לאור, כי בכל זאת, הוא אחראי על השידוך.

 

Time to move the plot further.

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

 

My happy lingerie. моё счастливое бельё. #helga #bali #indonesia #model

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

#helga

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ