תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

שיר אלמליח פונתה לבית החולים במהלך חופשה

שיר אלמליח שיר אלמליח | צילום: אינסטגרם
גרושתו של אלרואי כהן, שבילתה עם בן הזוג האיטלקי והצטלמה בפוזות מגרות, קיבלה טיפול רפואי לאחר שנעקצה על ידי עקרב. כל הפרטים מהאירוע
לאחר שחזרה מחופשה רומנטית עם בן זוגה מארץ המגף, שיר אלמליח וגל אמיתי נפגשו פעם נוספת על הסט עבור צילמים לרשת התכשיטים Jackie o. כמו בעבר, הצילומים נערכו בצורה של דייט רומנטי בסרט קולנוע.

 

#day2 @jackieo_il ❤ @naorappel @eyalazarzar @zivamsalem_official

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) onלא פשוט להתעלות על הרומנטיקה שהגרושה של אלרואי כהן חוותה במאלדיביים עם הצלם האיטלקי הפרטי שלה, אך על הסט ניצלה דוגמנית הצמרת כל הפסקה בשביל להסתמס עם אהוב ליבה הטרי ולהרגיע אותו שיא שלו ורק שלו.


אלמיח, שנשאלה איך היה בחופשה, חשפה כי היא נעקצה על ידי עקרב גדול ומפחיד. אנחנו מניחים שהעקיצה התרחשה בשעה שהמהממת הצטלמה לרשתות החברתיות בפוזות מגרות ונטולות בגדים, כפי שכבר ראיתם כאן במדור.


 

"If I were a boy..."

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) onבן הזוג והדוגמנית נלחצו כשגילו שהרגל של אלמליח התנפחה מעקיצה והחליטו להתפנות במהרה לחדר מיון. לאחר סדרה של בדיקות מקיפות גילו כי לא מדובר בעקיצה רעילה והיא שוחררה להמשך החופשה. רק בריאות!"אני שלך ורק שלך". שיר אלמליח על הסט (רפי דלויה)

שיר וגל על הסט (רפי דלויה)

אושר ובריאות (רפי דלויה)
 

@shirelmaliach MALDIVES, October 2017

A post shared by Joseph Cardo (@josephcardoofficial) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ