תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

נטע אלחמיסטר חשפה: "שולחים הודעות מיניות, אי אפשר לעצור את זה". צפו

נטע אלחמיסטר נטע אלחמיסטר | לנס הפקות
בת זוגו של רמי גרשון התארחה בתוכנית "אנשים" בערוץ "קשת12" וסיפרה שמטרידים אותה על בסיס יומי: "הגיוני שגבר ישאל כמה אני לוקחת לסוף שבוע. בואי לא נהיה תמימות"
בחודשים האחרונים הטרדות מיניות עלו לכותרות. נטע אלחמיסטר, בת זוגו של בלם מכבי חיפה רמי גרשון, חושפת שהטרדות ברשת החברתיות הפכו לעניין שבשגרה עבורה: "הגיוני לי בתפיסה שגבר ישלח לי הודעה כזאת וישאל אותי כמה אני לוקחת לסוף שבוע. יכול להיות שהתרגלתי, אהיה תמימה אם אגיד שיש דרך לעצור את זה".
בראיון ששודר הערב (שלישי) בתכנית 'אנשים' בקשת 12, נטע אלחמיסטר ישבה לשיחה מרתקת עם בן זוגה הבלם הירוק ודיברה בין היתר על ההודעה המטרידות שהיא מקבל באינסטגרם על בסיס יומי: "יש גברים ששולחים שם הודעות הזויות ומגעילות", סיפרה הדוגמנית המצליחה: "אני כן אקרא את זה כי זה מעניין, אבל זה לא 'ייכנס לי'. הרבה מההודעות הן בעלות אופי מיני".


רותם איזק, כתבת התוכנית, הסבירה שראתה ששאלו את אלחמיסטר "כמה היא לוקחת לסוף שבוע עם גבר בדובאי", הדוגמנית הסבירה: "זה נראה לי הגיוני שגברה יש לי הודעה כזו. לא עניתי. זה הגיוני, לא במובן שזה נורמלי, אני לא מסכימה עם זה. זה ברמה של זריקה ופליטת פה. אבל בואי לא נהיה תמימות".


 

December in Tel Aviv this is how we do it! @coralsimanovich

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) onכתבתה המלאה של רותם איזק עם נטע אלחמיסטר שודרה הערב (שלישי) בתכנית 'אנשים' בערוץ קשת 12.


 

Black Friday? Black party! All @bananhot website only in 99$. Click for itbananhotbikinis.com •Link in Bio•

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

 

@fixfixfixfix >DONE< for today

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

 

@bananhot

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

 

My biggest LOVE and my best FRIEND! Happy Bday wish you all the best.. thanks for everything

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ