תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

שברה את הרשת: צפו בתמונה הנועזת של שיר אלמליח

שיר אלמליח | שוקה כהן
גרושתו של אלרואי כהן נמצאת באיטליה לצורך צילומים לגיליון בגדי הים של בלייזר והתוצאה עוצרת נשימה. גם רוסלנה רודינה וניקול שכטר, בת זוגו של חלוץ מכבי הרצליה, עושות 'רעש' בארץ המגף. הפרטים והתמונות כאן
כשקוראים לך שיר אלמליח ואת נמצאת בסיציליה שבאיטליה כדי לצלם את גיליון בגדי הים של בלייזר, זאת התוצאה. הדוגמנית העלתה תמונה שלא משאירה אף לסת סגורה כשהיא נראית מאה מיליון דולר בבגד ים הורס. אפשר להבין איך היא כבשה את ליבם של הגברים בארץ המגף, ושל איטלקי אחד במיוחד.

איפה שלא נסתכל בימים אלו, הפקת בגדי הים שכוללת שמות כמו אלמליח, רוסלנה רודינה וניקול שכטר נמצאת בכל מקום ובהחלט עושה הרבה רעש ברחבי איטליה. החבורה הישראלית מכינה לכם צילומים אקסטרה לוהטים לקראת הקיץ שמגיע אלינו בצעדי ענק והגאווה הלאומית שלנו הולכת וגדלה משנה לשנה. בשנה שעברה, כזכור, רודינה הייתה מרוחה על שער הגיליון המפורסם וכעת אנחנו סקרנים לדעת מי תהיה בפרונט.

את הקשר של אלמליח ורודינה לכדורגל הישראלי כולנו מכירים, ורק נזכיר לכם שניקול שכטר, המשוחררת הטרייה מצה״ל, היא בת הזוג של רז שטיין - חלוצה של מכבי הרצליה מהלאומית. שטיין שיחק בעבר במכבי חיפה וגם אז שכטר הייתה לצידו. בקיצור, ייצוג הולם לכדורגל הישראלי בגיליון בגדי הים הכי שווה שיש.


 

#comingsoon @blazerofficial @adammechaly @guysamuel @goranphoto @hayavider

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ